Nikol: Taktika, která nevyšla

Nikol jde domů - Obrázek 3 Foto: Nikol jde domů - Obrázek 3Foto: All

Jedna ze žhavých kandidátek na vítězství se netajila v posledních dnech ve Vile tím, že taktizuje. Její způsob, jak dojít až do cíle a získat pět milionů v hotovosti, však nevyšel. Co s ní bude dál?

Půvabná Nikol si naběhla na vlastní vidle. Po sporu s obrem Jafarem podlehla emocím a při úterním Zúčtování dala palec Jafarovi. Ten vzápětí dodržel slovo, že se utká se soupeřem, s nímž má nějaký spor. Co bylo platné, že si oba vzápětí emotivní střet vysvětlili a docela si i padli do oka. Co skutečný chlap řekne, to taky dodrží, jinak by ztratil glanc. A tak Nikol pádila do Duelu, v němž překvapivě prohrála na celé čáře.

Neúspěšná taktika

Hlavní Nikolinou taktikou bylo hlavně si neznepřátelit Vladka. „Jít s ním do Duelu hned na začátku by byl totální zabiják,“ konstatovala fakt, který rychle pochopila i většina ostatních VyVolených. Otázkou zůstává, jestli se to někomu vůbec podaří. Obr Jafar toti diváky tak zaujal, že po pouhých jedenácti dnech ve Vile vyhrál Duel. Přidal se tak do skpinky VyVolených, které ostatní považují za extrémně nebezpečné soupeře. Díky tomu by opravdu mohl dojít hodně daleko.

Adept na vítěze?

Nikol přiznává, že po Duelu začala uvažovat o Jafarovi jako o možném vítězi soutěže. „Je to chytrej, super člověk. Myslím, že dokáže porazit i Vlada, i když bych si přála, aby to vyhrála Lucka nebo Honza!“ svěřila se. Honzovi by sice vítězství přála, ale vztah s ním si představit nedokáže. Nikol nepopírá, že se jí líbí. Navíc je prý hodný kluk, přesto ale pri ni zůstává jenom kamarádem. Zato Romana by prý vyhrát neměla. „Ta by se z toho zbláznila,“ dodala Nikol.

Jak využít slávu

Co bude půvabná Nikol, která strávila ve Vile VyVolených 64 nocí, dělat dál? „To si vůbec neumím představit, ale určitě se uvidím s kamarády,“ prozradila. V budoucnu by se ráda věnovala moderování a je připravená vzít i nabídky na případné fotografování. „Nechci, aby ta sláva opadla, moc ráda bych zůstala v tomhle byznysu. Budu na sobě makat a doufám, že se mi to podaří!“

Nikol jde domů - Obrázek 1 Foto:

Nenechte si ujít VyVolení-Speciál, dnes na Primě v 18:00!

Co je nového u VyVolených? Sledujte Zprávy z Vily, na Primě v 19:40!

Článek

Nikol jde domů - Obrázek 4

Video: Odchod Nikol VyVolené vykolejil

Výsledek osmého Duelu vzal VyVoleným poslední zbytky sebejistoty. Zatímco Nikol považovali za silnou hráčku a jednu z favoritek soutěže, fanoušci to zjevně vidí jinak. Po ...


Článek

Regina ve Vile - Obrázek 5

Divoká Regina novou soupeřkou ve Vile

Zatímco jedné soupeřky se VyVolení v pátečním Duelu zbavili, vzápětí další dostali. Do Vily přišla nezapomenutelná Regina z první řady VyVolených, aby se s nimi utkala o ...

Regina ve Vile - Obrázek 1 Foto:

Článek

8.Duel - Obrázek 12

Osmý Duel způsobil VyVoleným šok. Proč zvítězil Jafar?

Po pouhých jedenácti dnech ve Vile poslali VyVolení tento týden do Duelu obra Jafara, a když si zvolil za soupeřku krásku Vily Nikol, všichni považovali výsledek jejich ...

Jafar zpět ve Vile - Obrázek 1 Foto:

Nikolina prohra s Jafarem VyVolené úplně vykolejila. Mrkněte se na video:

Článek

8.Duel

V Duelu zvítězil Jafar !!!

Duel mezi Jafarem a Nikol byl neuvěřitelně napínavý a atmosféra ve studiu by se dala krájet! Nakonec jste poslali zpátky do Vily Jafara! Nikol jde domů!

8.Duel - Obrázek 1 Foto:

Článek

Cukr, káva.......

Video: Cukr, káva, limonáda, čaj, rum, bum!

Čas si naši VyVolení krátí nejrůznějšími hrami, někdy jsou zábavné, někdy méně a někdy se pomocí nich vrací do dětských let. To byl i případ včerejšího dne!

reklama

Místo činu: Mnichov Foto:
00:15 02:05
95%
DNES V TVLov Foto:
20.00
Hannibal speciál pozadí Foto:
01:10 02:05
89%
Cesty domů Foto:
01:55 02:55
7%
DNES V TVČas smrti Foto:
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20