Noční rvačka ve Vile: Komu ujely nervy? A kdo za to bude pykat?

Tentokrát to bylo ve Vile opravdu husté. Porušil někdo pravidla? Foto: Tentokrát to bylo ve Vile opravdu husté. Porušil někdo pravidla?Foto: All

Od ostrých slov nebývá daleko k neuváženým činům. Vladko se za pár dnů ve Vile dokázal už pohádat snad úplně s každým. Noční spor s Thomasem však nabral nebývalé grády. Jak až daleko bojovníci zašli? A bude mít jejich poslední bitva důsledky? Sledujte dnešní přímý přenos na Primě ve 20.15!

Hádky gradují, někteří VyVolení jsou během nich stále více slyšet. Rozhodně to platí i o Vladkovi. V noci na úterý se ale velký mejdan zvrhl v další zuřivý spor mezi Vladkem a Thomasem, který rychle směřoval k fyzickému násilí. Co všechno létalo vzduchem? Kdo se snažil rozvášněné kohouty na smetišti VyVolených brzdit? A došlo opravdu i na facky?

 

 

 

 

 

 

Vladkův a Thomasův nejnovější spor uvidíte do posledního detailu v rekapitulaci, která bude dnes večer součástí přímého přenosu Zúčtování. Nenechte si ho ujít na TV Prima ve 20.15!

Informace o dnešním Zúčtování čtěte ZDE:

Článek

Migréna nás může úplně odrovnat... Foto: thinkstock.com

Migréna: co ji spouští a jak si s ní poradit

Tříštivá bolest hlavy, rozostřené vidění, poruchy řeči nebo i částečné ochrnutí. A jen jedna příčina - migréna. Jak s ní bojovat?

Článek

Stres nás ničí Foto: thinkstock.com

Vředy, rakovina i fleky na kůži. Co všechno způsobí stres?

Stres na naše tělo působí škodlivě, zvlášť když ho zažíváme dlouhodobě. Víte, jak se také může projevovat?

reklama

Hudba z Marsu Foto:
23:40 01:30
32%
DNES V TV
20.00
DNES V TVLov Foto:
20.00
DNES V TVLov Foto:
20.00
Volejte věštce - nový Foto:
23:45 01:55
25%
DNES V TV
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20