Seriál: „Ona má styl“ díl čtvrtý: Romana

Ona má styl - Romana Foto: Ona má styl - RomanaFoto: All

V dalším dílu našeho seriálu „Ona má styl“ se zaměříme na nejstarší a současně nejkontroverznější ženu ve Vile VyVolených. Upovídaná Ostravanka nezavře pusu, a přestože je přesvědčená, že dokáže vyjít úplně s každým, ve Vile se jí to moc nedaří.

Dvaatřicetiletá podnikatelka jen nostalgicky vzpomíná na dobu před těhotenstvím, kdy prý vážila o třicet kilo míň. Rozhodně to však neznamená, že by svou dceru Nikolku dokázala za dokonalou postavu vyměnit. Nedala by ji za nic na světě. S kily navíc však bohužel nebojuje vždy se ctí a její snahu něco se sebou udělat navíc permanentně podkopává skutečnost, že pracuje v gastronomii. Jistě by jí pomohlo, kdyby se trochu víc seznámila se zásadami oblékání, vhodnými pro její postavu. Leckdy méně znamená více!

 

Video:


 

Městský styl

Geometricky členěná halena v módní barevné kombinaci Romaně vysloveně fandí, krátké rukávky navíc kryjí nejproblémovější části ramen a paží. Na zvonový střih sukně by ale měla raději zapomenout. Opticky totiž zkracuje postavu a nelichotivě zvýrazňuje povolené bříško.

Příčné proužky a zvonová sukně - dva jedy pro baculky

Příčné proužky vzhledu plnějších žen vysloveně škodí. V tomto případě situaci nezachrání ani jindy lichotivá černá.

Domácí pohodlí

Pohodlné prodloužené tričko je dostatečně volné, aby zakrylo partie, jejichž detaily se jejich nositelka nechce příliš chlubit. Sportovní outfit působí vyváženě a dodává postavě dojem souměrnosti.

Trocha elegance

Baloňák ve zkrácené tříčtvrteční délce v kombinaci s vysokými podpatky opticky zeštíhluje postavu, sukně v lady délce příznivě dotváří tvar lýtek. Tomuto modelu tleskáme.

Splývavý materiál Romaniným tvarům nefandí

Příliš splývavý materiál baculkám nelichotí. Pokud už Romana touží po vzdušných letních šatech, měla by raději zvolit drobnější vzor na tmavém základě.

Na dvoudílné plavky by napříště měla raději zapomenout

Na dvoudílné plavky by napříště měla Romana raději zapomenout, laškovné tkaničky jí navíc dodávají vzhled mírně přestárlého diblíka.

Noční kompletek

Pruhované pyžamové kalhory zeštíhlují, černé tričko je zdobené právě v těch partiích, na které Romana může s klidem upozornit, a ostatní decentně potlačují. Této ložnicové kombinaci dáváme za jedna.

Jak zvýraznit přednosti a skrýt nedostatky

Jak zvýraznit přednosti a skrýt nedostatky. Zdobená domácí halena upozorní pouze na ty Romaniny partie, na nichž se zalíbením spočine zrak většiny mužů.

Vkusná a elegantní

Vkusný a elegantní letní komplet se mimořádně povedl. Bez vysokých podpatků však jeho nošení rozhodně nedoporučujeme.

Úbor energické domovnice

Úbor energické domovnice. V těchto šatečkách by Romana rozhodně neměla chodit ani doma před manželem.

Článek

Velká ňadra potřebují pořádnou oporu

Jak podprsenkou na velká přírodní ňadra

Pokud máte velká přírodní ňadra, pak pro vás následující tipy mohou být velmi užitečné. Nedrží totiž na místě jako ta silikonová...

Článek

Mikádo! Foto: thinkstock.com

Podzimní účesové trendy ovládnou vlny a mikáda

Účesy dostanou přirozený nádech, který se dotkne i barev.

Článek

Cvičení - Úvod foto

VIDEOLEKCE: Dejte sbohem břišní pneumatice i celulitidě

Nepěkné ďolíčky na kůži nemusí být nutnou realitou. Stačí jen dodržovat pár základních zásad zdravého životního stylu, dostatečně pít a pravidelně se hýbat.

 

 

 

 

reklama

Hudba z Marsu Foto:
23:40 01:30
32%
DNES V TV
20.00
DNES V TVLov Foto:
20.00
DNES V TVLov Foto:
20.00
Volejte věštce - nový Foto:
23:45 01:55
25%
DNES V TV
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20