Osmý Duel způsobil VyVoleným šok. Proč zvítězil Jafar?

8.Duel - Obrázek 12 Foto: 8.Duel - Obrázek 12Foto: All

Po pouhých jedenácti dnech ve Vile poslali VyVolení tento týden do Duelu obra Jafara, a když si zvolil za soupeřku krásku Vily Nikol, všichni považovali výsledek jejich souboje za předem jasný. A nastal pravý opak – zvítězil Jafarv poměru 62:38 hlasů. Jak je to možné?

Proč jedna z nejsilnějších hráček ve Vile dopadla jako sedláci u Chlumce? Jak je možné, že krásná Nikol prohrála souboj s gigantickým 170kilovým golemem? Okoukala se snad divákům, nebo je spíš láká možnost dalších konfliktů mezi soutěžícími? VyVolené tento vývoj situace naprosto vykolejil, Luka se dokonce sesypala.

Jen půvaby nestačí

Nikol ve Vile nabídla kamerám svou dokonalou postavičku a krásnou tvář, do všech úkolů šla s plným nasazením, stále víc však druhé poučovala a dirigovala. Tím mohla část fanoušků ztratit. Další možnou chybou bylo její flirtování – sotva oplakala Pepův odchod, během pár dní se vinula jako liána kolem Honzy a při jeho odchodu do Duelu reagovala, jako kdyby měla ztratit životní lásku. Tak rychlé přehazování výhybek v citech také leckdy nemá rád.

8.Duel - Obrázek 1 Foto:

Bodovala férovost?

Jafar zřejmě získal na svou stranu diváky férovým chováním – první velkou „srážku“ ve Vile zažil právě s Nikol, a tak ji vyzval do Duelu, přestože mohl očekávat, že má mnohem víc fanoušků než on. Navíc je ve Vile nepřehlédnutelný nejen svým gigantickým vzhledem, ale právě chováním. Říká, co si myslí, brblá a vybuchuje při každé příležitosti, odmlouvá štábu… zkrátka je rebel, od nějž mohou diváci očekávat rozproudění stojatých vod ve Vile.

Vila v šoku

Soutěžící nemohli Nikolinu prohru vůbec vstřebat, protože většina z nich očekávala její návrat, někteří si mysleli, že má na něj nepsané právo jenom proto, že je ve Vile od samého začátku. Přesto s dominantním goleme Jafarem prohrála. Osmý Duel zkrátka prokázal, že k zaujmutí českého diváka jenom půvaby nestačí.

Jafar zpět ve Vile - Obrázek 1 Foto:

Nenechte si ujít VyVolení-Speciál, dmes na Primě v 18:00!

Co je nového u VyVolených? Sledujte Zprávy z Vily, na Primě v 19:40!

Článek

8.Duel

V Duelu zvítězil Jafar !!!

Duel mezi Jafarem a Nikol byl neuvěřitelně napínavý a atmosféra ve studiu by se dala krájet! Nakonec jste poslali zpátky do Vily Jafara! Nikol jde domů!

Článek

Cukr, káva.......

Video: Cukr, káva, limonáda, čaj, rum, bum!

Čas si naši VyVolení krátí nejrůznějšími hrami, někdy jsou zábavné, někdy méně a někdy se pomocí nich vrací do dětských let. To byl i případ včerejšího dne!

Článek

Pepa z Vily

Pepa po odchodu z Vily: Otevřená zpověď!

Ve čtvrtek večer přišla do Vily opět vzácná návštěva: tentokrát se na své bývalé soupeře přišel podívat Pepa! Jak vše prožíval? My jsme si ho pozvali na kobereček!

VyVolení uvítali dalšího hosta, vyřazeného Pepu. Koukněte se na video:

Článek

Hodinový manžel

Video: Hodinový manžel!

Jste single a potřebujete něco opravit? Nebo je váš manžel na opravářské práce „levý“? Potřebujete hodinového manžela! Ve Vile ho zastával Honza…ale možná někdo dostal ...

reklama

Moderátoři Diváckých zpráv Lucie Šilhánová a Tomáš Kraus. Foto:
19:40 19:55
76%
DNES V TVLov Foto:
20.00
Simpsons Foto:
19:30 20:00
71%
Chůva k pohledání Foto:
19:45 20:15
21%
DNES V TVČas smrti Foto:
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20