Pepa jde do Vily!

Je to docela sympaťák! Foto: Je to docela sympaťák!Foto: All

Dnes večer využila moderátorka Tereza Pergnerová svého druhého Žolíka a během přímého přenosu poslala do Vily Josefa Vosmíka. Kdo to je a jaké zaujme ve Vile místo?

Josef Vosmík soupeřil v 9. Volbě s El Ninem, který ho porazil jen o několik málo procent. I to bylo jedním z důvodů, proč chtěl El Nino hned po pár dnech Vilu opustit – zklamal ho těsný výsledek a díky tomu si chtěl, trochu naivně, dokázat podporu diváků v Duelu s Vladkem.

Pepa Vosmík o sobě v medailonku prohlašoval, že je „profesionální koketář“ – holky prý balí téměř neustále a ve Vile tím chce pořádně zahýbat! Uvidíme, jak se tento „lamač dívčích srdcí“ v uzavřených prostorách Vily projeví – potká ho stejný osud, jako většinu ostatních, a to ten, že svým medailonkům dostávají jen stěží?

Jak zahýbe nový mužský element životem našich VyVolených? Padne někomu do oka? Nebo spíš: padne nějaká do oka Pepovi?

A na koho se Pepa nejvíc těší? „Určitě na Tomáše a na Vladka. S Tomášem jsem se bavil na druhém castingu a přijde mi jako fajn týpek!“ S kým už teď Pepa ví, že budou problémy, je upovídaná Romana. „Kňourá, brečí, pusu nezavře, je to zvláštní ženská,“ myslí si o ní.

Pepa slibuje, že bude ve Vile takový, jaký opravdu je, a hlavně se chce bavit. Tak uvidíme, jak ho ostatní VyVolení přijmou.

 

Jak se Pepa ve Vile ukáže? Foto:

 

Článek

Zdeňka však před nimi zalezla pod peřinu se slovy: „Já nechci dárek“

Video: Zdenčiny narozeniny: Trucování a pomluvy!

25. narozeniny jsou v životě událostí, která se neopakuje – samotná Zdenička se na ty své podle vlastních slov těšila půl roku, ve Vile to tak ale rozhodně nevypadalo a ...

 

Článek

Vladko se stará o závlahu

Vodní hrátky ve Vile: Klouzačka i Miss mokré tričko! Komu byla největší zima?

V pondělí měla jedna z našich VyVolených narozeniny. Paradoxně je ale slavil někdo úplně jiný! Jak je to možné? Ve Vile je přece možné všechno! I Miss mokré tričko ve ...

 

Článek

 

 

reklama

Big Ben II (10)
Big Ben, seriál Foto:
02:10 04:00
11%
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
Autosalon Foto:
01:15 02:20
97%
Volejte věštce - nový Foto:
00:30 02:40
87%