Pepa ve Vile jako Bůh pomsty! Hádky nebraly konce!

Pepa jako Bůh Pomsty Foto: Pepa jako Bůh PomstyFoto: All

Pepa včera ve Vile způsobil opravdový humbuk! Už při vítání dal všem ve Vile najevo, co si o nich myslí. Evě ani nepodal ruku, na Romanu jen mávnul rukou. Tím ale večer nekončil!

Pepa si měl ve Vile vyřešit staré resty a to mu nedělalo sebemenší problém, šil téměř do každého:

Pepa: Trápilo mě pár věcí, když jsem odcházel, i to, že jsem se nerozloučil. Niky, ty ses mi tu líbila a líbilo se mi, jak jsme se spolu bavili, nerad jsem se s tebou loučil. Honzo, ty jsi týpek, k tobě nemám slov. Romano, s tebou jsem se ani rozloučit nechtěl. Ty ses tady zcvokla, nedokážu si představit, že je tohle tvoje normální chování, protože to je nesmysl, co tady děláš. Vladko, ty seš tady velkej hráč, klobouk dolů, žes do toho šel znovu. Mně přijdeš jako herečka, že to máš všechno naučený.

Na jeho slova například Romana reagovala takto: „Mysli si, co chceš, já to mám na háku. Pokud to říkáš ty, tak mně to vůbec nevadí. Klidně pojď do mě tvrději.“

Vladko na to: „Já jsem tě odhadl na začátku, věděl jsem, že tady předvádíš divadélko, že chceš hrabat v minulosti a hledat špínu. Já nepotřebuju, aby ses o mě zajímal, dělal jsi tady to, co Thomas. To bylo jak tažení na Vladka, ale ta soutěž není o mně! Byli jste úplně zfanatizovaný, jako že jdeme porazit Vladka.

Na to konto vznikla obrovská hádka mezi ním a Pepou a navíc i mezi Vladkem a Nikol! Pepa se při hádkách, které jeho přítomnost vyvolala, jen potutelně smál!

Nedalo mu to, aby se ostatní nesnažil ovlivnit: „Vy byste se měli postavit proti těm silnejm!

Pavlína: Pepo já mám svoji hlavu!

Honza (na Pepu): Přesně to samý říkám já...

Romana: A proč jsi dal palec mně?

Honza: Protože se k nám neumíš chovat! Říkáš, že jsme banda pitomců, de*ilní s*ině, jsi normální?

Hádky pokračovaly ještě dlouho po Pepově příchodu a on mohl být spokojen. Pepa byl evidentně rád za šanci vyříkat si to se všemi z očí do očí – do Vily nakráčel jako Bůh pomsty a před jeho zlobou se neukryl nikdo – prudil, byl zlý a rýpavý. Neubránil se ani pokládání otázek na tělo, které vyvolávaly v soutěžících dojem, že ví něco víc než oni! Třeba na Lucku: „A myslíš, že áčko (Adam) je pro tebe ještě venku číslo jedna?“

Co k tomu říct, snad jen: po bitvě je každý generál!

 Nezapomeňte nás sledovat dnes ve Zprávách z Vily v 19:40, Duelu ve 20:15 a Vile živě na Prima love!

 Video: Hádky

 

Pepa ve Vile - Obrázek 1 Foto:

 

Článek

8. Výzva - Obrázek 14

Včerejší Výzva: Jafar: Vypalcovat mě bylo nefér!

Čtvrtek již tradičně patří Výzvě a nejinak tomu bylo i včera! Jafar se rozhodoval, koho vyzve do Duelu. Nakonec si zvolil Nikol! Jak to všechno probíhalo?

 

Článek

Pepa ve Vile - Obrázek 10

Pepa ve Vile: Řádil jako „Černá ruka“!

Po včerejší Výzvě čekalo na naše VyVolené opět jedno z velkých překvapení: návštěva! Již dříve udělali návštěvou radost Zdeňkou Thomasovi, pak Mirkou Pavlíně a nyní ...

 

Článek

Flaška - Obrázek 1

Sprosťárny ve Vile: VyVolení hráli flašku!

Lechtivé scénky nejsou ve Vile žádnou výjimkou, ale když naši VyVolení hrají flašku, teprve se dozvídáme věci! Červenal se celý štáb!

 

Článek

primary zdenicka - Obrázek 1

Velká láska Vily: Thomas Zdeňku vyměnil za blondýnu!

Je to již dlouho, co jsme mohli ve Vile sledovat pomalu vznikající vztah Zdeničky a Thomase. A není to zas tak dlouho, co jsme byli svědky milostného trojúhelníku mezi ...

 

Článek

Zkouška důvěry - Obrázek 3

Drastická zkouška důvěry! VyVolení běhali proti zdi!

Důvěra ve Vile? Nenechte se mýlit! Proto náš štáb přišel s docela drastickou cestou, jak ji navzájem získat!