Pergnerová hupsla s Prachařovou do postele

VV moderatori retus - Obrázek 1 Foto: VV moderatori retus - Obrázek 1Foto: All

Poslední den otevřených dveří využili moderátoři VyVolených, aby představili zbrusu novou Vilu novinářům. Poté se již pancéřové trezorové dveře definitivně zaklaply a otvírat se budou, pouze když to nařídí pravidla čtvrté řady úspěšné reality show.

Do nové Vily VyVolených, která vyrostla v rekordním čase v areálu filmových ateliérů na pražském Barrandově, pozvali moderátoři show Tereza Pergnerová, Agáta Prachařová, Libor Bouček a Pavel Cejnar zástupce médií. Společně si prohlédli nejen její vybavení, ale nahlédli i do zázemí, které bude napříště pro většinu lidí zapovězenou třináctou komnatou. Do ochozů, v nichž je umístěna televizní technika, ode dneška smějí pouze kameramani, technici a členové televizního štábu.

Život podle scénáře

Obě moderátorky nejvíc přitahovaly voňavé, čerstvě povlečené postele. Tereza i Agáta se v nich usadily, a dokonce v nich dávaly rozhovory. Zatímco Agáta si ve Vile vyzkoušela ložnici poprvé, Tereza si v jedné z minulých řad vyzkoušela pobyt ve Vile na vlastní kůži. Přestože pouze na dva dny, se soutěžícími by rozhodně neměnila. Je sice zvyklá pracovat podle scénáře a před kamerou je vyhlášená tvrdou disciplínou. Žít by ale podle něj nechtěla. „Nedovedu si představit, že by mě někdo takhle omezoval a řídil každý můj krok. Naprosté podřízení vůli někoho jiného jsem si tenkrát naplno uvědomila již po prvních třech hodinách, když mi sebrali cigarety. Žít tak dlouho podle pravidel show bych nedokázala,“ prohlásila jedna z nejsvéráznějších osobností českého showbyznysu.

Tereza je od prvopočátku českých VyVolených moderátorkou přímých přenosů, v nichž diváci rozhodují o dalším osudu soutěžících, a tak se mezi ní a adepty na pohádkovou výhru vytvářel mimořádný vztah. Nedočkavě čekali na její vstup na obrazovku ve Vile, upínali se k ní jako k jediné opoře ve studiu, plném lidí. „Ještě dlouho poté jsem od nich dostávala gratulace k narozeninám, volali jsme si a s některými jsem se i sešla. Jsou to normální lidé, mezi nimiž je mi nejlépe. V showbyznysu takových moc nenajdete,“ dodala.

Syna by za výhru nevyměnila

Díky včerejšímu oteplení lákal ve Vile především luxusní bazén s protiproudem a vířivkou. Plavky ale nikdo s sebou neměl, takže si v něm někteří novináři alespoň ráchali nohy. Moc se líbil i Agátě, která bude moderovat noční show. „Očekává se, že v tak uzavřeném prostoru vzniknou mezi soutěžícími i citové vazby. Doufám ale, že sexu v mých večerech moc nebude, i když tato tematika mi ani trochu nevadí. Show VyVolení by ale měla být především o něčem jiném,“ řekla.

I Agáta představu účasti ve VyVolených rázně odmítla. „Nešla bych do toho ze dvou důvodů. Zaprvé by se mi moc stýskalo po malém a zadruhé je to příležitost pro lidi, kteří se chtějí zviditelnit a stát se slavnými. Já to nepotřebuji, protože už slavná jsem,“ dodala se smíchem.

reklama

Siska Foto:
12:10 13:35
3%
Top Gear Foto:
11:35 12:45
52%
Closer IV (10)
Closer Foto:
11:55 12:55
28%