Petr to rozseknul: „Vyhraje Vladko!“

Konfrontace? Foto: Konfrontace?Foto: All

To, že je ve Vile exVyVolený Vladko Dobrovodský, už všichni tak nějak skousli. To, že dnes dopoledne přišel do Vily Petr Zvěřina, spousta z nich vydýchává ještě teď!

Petr Zvěřina působil na mnoho lidí jako zjevení a nikdo nevěděl, co si má o jeho přítomnosti myslet. Vladkovo nadšení bylo na nule, ostatní byli přeci jen trochu vřelejší. V průběhu dne se ho vyptávali na nejrůznější věci, od důvodu, proč tam je, až po jeho svatbu! Petr je zatím vstřícný a bez problémů komunikuje úplně se všemi, dokonce i s Vladkem!

Tomu řekl: „Ty odejdeš ve chvíli, kdy přijde někdo lepší, než jsi ty. I v první řadě jsi zůstal jako poslední – to znamenalo, že jsi byl prostě nejlepší. Protože lepší zůstanou!“

Mile překvapený Vladko se zmohl jen na: „Tak tohle jsem od tebe vážně nečekal!“

Petr to Vladkovi řekl naplno! Foto:

Článek

Vladkova hygiena Foto: archiv Prima

VIDEO: Na Vladka ve sprše zaútočily tři ženské!

Bizarní obrázky z Vily, ze kterých přecházejí zraky. Vladko v koupací čepičce čelí útoku tří holek ve sprše. Povedlo se mu zachránit? Podívejte se na VIDEO:

Článek

Mirek den poté

Mirka zdolal alkohol!

Včerejší večer byl opět hodně zajímavý – VyVolení si zahráli na pravdu i flašku a alkohol znovu tekl proudem! Jedním z těch, kdo o kapku, vlastně o celý půllitr, překročil ...

Článek

Ideální figura je i výsledkem pitného režimu Foto: thinkstock.com

Alkohol a hubnutí: Jak to přesně funguje?

Lepší je konzumovat alkohol málo, ale pravidelně.

reklama

22:20 00:40
66%
DNES V TVLov Foto:
20.00
Cizinka Foto:
23:20 00:30
56%
DNES V TVČas smrti Foto:
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20