Pod střechou Vily zřejmě přeskočila jiskra. Martinovi padla do oka sexy Nikol.

m+n - Obrázek 1 Foto: m+n - Obrázek 1Foto: All

Pod střechou Vily zřejmě přeskočila jiskra. Martinovi padla do oka sexy Nikol. Půvabná brunetka je sice na pánskou pozornost zvyklá, v uzavřeném prostoru má však přece jen omezený výběr. A tak se zdá, že zádumčivý Martin by přece jen mohl mít u ní šanci.

Když se najednou Vilou rozezněla hudba, Martin s Nikol se spontánně roztančili, a pěkně tělo na tělo! Navíc jim to tentokrát ani nikdo nenařídil. Martin blaženě přivíral oči a Nikol si jeho blízkost taky evidentně užívala. Zjevně už jim oběma začíná chybět dotyk partnerova těla. Martinovi se tahle pěkná holka líbí čím dál víc. Neustále ji pozoruje, prakticky ji nespouští z očí. Že by se nám zamiloval?

Čáru přes rozpočet by Martinovi mohla v rodícím se vztahu s Nikol udělat dnes večer Eva. Nevybere si některého z nich do Duelu?

Sledujte přímý přenos Výzvy, na Primě dnes ve 20:15!

Článek

Tábory ve Vile

Další Výzva už dnes, tábory ve Vile se přeskupují

Už dnes večer bude Eva vybírat soupeře do Duelu, takže atmosféra ve Vile dál houstne. Holky vytvořily dámský klub, Romanu nesnáší už snad úplně každý a Martin se dokonce ...
Tentokrát Romanu uklidňovali Martina a Lucka Foto:

Článek

Eva se brání před Romaniným "ječákem" po svém

Romana žhavou kandidátkou do Duelu? Eva už ji nemůže ani slyšet!

Neustálé invektivy mezi Evou a Romanou několikrát vyústily v pořádnou hádku. A ta poslední opravdu stála za to! Od té doby už Eva odmítá Romaniny nekonečné tirády ...
Do dresů! Foto:

Článek

Řekněte si o to! Foto: thinkstock.com

5 nej sexuálních trendů žen 3. tisíciletí: Po čem toužíme?

Moderní ženy už nechtějí být jen pasivními loutkami v rukou mužů. A když, tak jen na požádání.

Článek

Šla byste do něho? Foto: archiv

Konečně pokoukání pro ženy: Nej sexy gigolové!

Prima LOVE pro své divačky nachystala zajímavou reality show. Přinášíme i podrobnosti ze života mužů, kvůli kterým stojí za to reality show Gigolové sledovat.