Pohádka o Mirce a Pavlínce: Jak to všechno začalo?

Mirka a Pavlína se kření na kameramana, jehož přítomnost tuší za zrcadlem v koupelně Foto: Mirka a Pavlína se kření na kameramana, jehož přítomnost tuší za zrcadlem v koupelněFoto: All

Byl pozdní večer… a i když nebyl první máj, ale 5. září, přesto to byl rozhodně lásky čas! Mirka a Pavlína vyšly po dlouhých 9 letech na světlo se svým partnerským vztahem! Aleluja! Jak se poznaly, kdy se do sebe zamilovaly a vůbec: jak to všechno bylo? První část příběhu najdete v článku!

Seznámení a první krůčky

Žily byly dvě dívky v Českých Budějovicích, Mirka a Pavlína. Kdybychom tvrdili, že se poprvé setkaly až na učilišti, nebyla by to tak úplně pravda – faktem je, že se, jelikož se narodily pouhé 4 dny po sobě, pravděpodobně potkaly již v porodnici. Poprvé na sebe však skutečně narazily až na učilišti a kupodivu se spolu zpočátku nijak zvlášť nebavily. Nakonec však mezi nimi přeci jen vzniklo přátelství a co se týče ostatních vztahů: Pavlína měla přítele, Mirka byla sama. Po třech letech jely společně na chatu, kde jeden večer zůstaly jako poslední vzhůru, to už prý začaly obě tušit, že se něco děje!

Kamarádství přerůstá v něco víc

Po příjezdu z chaty si neustále esemeskovaly a na jedné z akcí představila Mirka Pavlíně svého bratra, kterému se líbila a měl na ni zálusk – od té doby večírky v přítomnosti brášky pokračovaly, ale Mirka už stěží skrývala svou žárlivost na něj!

Takzvaným bodem zlomu v jejich vztahu byl jeden památný večer, kdy šly s kamarády do parku. Ve chvíli, kdy si Mirka Pavlíně sedla na lavičce na klín, když jinde místo nebylo, cítila, jak se jí po těle rozlévá neuvěřitelně příjemný pocit, jenž byl směsicí nervozity a naprostého štěstí. Když je jejich kamarádka z legrace donutila, aby si daly pusu, bylo vše naprosto jasné: „Od té doby to tak nějak začalo.“

Chcete znát zbytek jejich příběhu? Nenechte si ujít dnešní Zprávy z Vily v 19.40 i dnešní Duel ve 20.15! Sledujte nás a dozvíte se vše!

Mira a Pavlína ve Vile - Obrázek 1 Foto:

Článek

1. Výzva  - Obrázek 4

Čtvrteční Výzva: Vladko chtěl El Nina seřvat, Mirka a Pavlína se konečně přiznaly!

Čtvrteční přímý přenos se rozhodně nenesl v klidném duchu a o silná slova, osobní zpovědi i slzy nebyla nouze! Co všechno se stalo?

Článek

1. Duel plachta - Obrázek 1

El Nino se rozhodl: Do Duelu s ním půjde Vladko!

O prvních duelantech čtvrté řady VyVolených je rozhodnuto. El Nino si ve čtvrtečním přímém přenosu Výzvy zvolil Vladka. O přízeň diváků se utkají v pátek, v přímém přenosu ...

Článek

Poznejte sebe samu! Foto: thinkstock.com

Sebepotěšení v posteli! Naučte se mít ráda své tělo

Pokud si chcete milování skutečně užívat, musíte dokonale znát své tělo a zároveň být na něj pyšná.

Článek

Když ho miluješ, není co řešit... Foto: thinkstock.com

Záhady lásky: Můžete toužit i po chrápajícím bordeláři

Nedokonalosti mohou být velmi přitažlivé.

 

reklama

Rosamunde Pilcher: Kolotoč života
Rosamunde Pilcher Foto:
15:30 17:30
78%
Hvězdná brána Foto:
16:10 17:05
97%
DNES V TVAutosalon Foto:
20.15
Closer IV (13)
Closer Foto:
16:25 17:20
70%