Poslední soud: Na exVyVolených nenechali nit suchou

Z fotek VyVolených vzniklo na terase improvizované tablo Foto: Z fotek VyVolených vzniklo na terase improvizované tabloFoto: All

VyVolení dostali do Vily podobizny všech bývalých soupeřů, aby zhodnotili jejich přínos pro celou show i pro ně samotné. Kdo neprošel, bude přeškrtnut, a poslán tak do pomyslného pekla!

VyVolení dostali velké fotografie všech soupeřů, kteří doposud prošli Vilou a museli ji opustit. Ke každému měli napsat stručnou charakteristiku – pouze jedním slovem – na níž se museli shodnout. Poté fotky pověsili na šňůru, a vytvořili tak jakési tablo odpadlíků. Kdo prošel a kdo byl vyškrtnut?

Mrcha, nebo zlatíčko?

Nejvíc zabrat dalo VyVoleným zhodnocení Zdenči. Podle Romany se zasloužila o vyšší sledovanost, její románek s Thomasem byl pro Vilu přínosem. S tím ovšem nesouhlasil Vladko. V jeho očích byla velmi chladná. Měla pohled Mony Lisy bez výrazu. A tak jí udělil titul Slečna Ledová. „Vidím v ní trošku mršku. Nejvíc času strávila česáním, malováním a v posteli s Thomasem,“ zhodnotila silikonovou krásku Pavlína, takže ji VyVolení vyškrtli.

Ztělesněné zlo

Nejlépe nedopadl ani Zdenčin vilový milenec Thomas. Pro mě osobně je pan Ničitel, který mně pil krev,“ vyjádřil Vladko svůj všeobecně známý vztah k potetovanému svalovci. K srdci nepřirostl ani Pavlíně a zřejmě to rovněž bylo oboustranné. A tak dostal přívlastek bezpáteřní. „Škoda že nemůžu napsat bezpáteřní krysa. Chtěla bych,“ zatoužila Pavlína po pomstě.

Kdo je mimo?

Při hodnocení Honzy se Romana málem roztekla na blaženou loužičku. Prý uměl nádherně mluvit s lidmi, a takový to byl gentleman… Vladko nevěřil vlastním uším. Pro mě byl nudný, měl se moc rád. Poslední Thomasova ovce. Po Láďovi druhý, který tady nemusel být,“ mračil se. Přesto pro něj Romana obhájila označení gentleman. A přínosem pro holky byl prý i Pepa, protože s ním byla legrace, takže Vladko byl přehlasován.

Opravdové osobnosti

Nikol zřejmě patří mezi vilové bohy, protože dostala tři kladné hlasy. Dostala přívlastek velký hráč. Jaffar sice vypadá podle Vladka jako trestanec, ale prošel a byl oceněn jako výrazný. Eva tvořila příběh. Vladko si ji zpočátku oblíbil, časem už to bylo horší. Okatá Lucka prošla s označením svobodomyslnost a Pavlína jako důležitá, což vehementně prosazoval Vladko. Ale co napsat k Vladkovi? Vztekloun? Král? Hráč? Tahoun? Kreativní manažer?

Dobré duše

Mirka se stala objektem Romaniny chvály. Pavlína ji hodnotit odmítla, protože nedokáže být objektivní. Tak co s ní? Dostane charisma? Nebo pochopení? Zdena Regina si vysloužila přívlastek srdcař, ale proboha, napište to někdo jiný, Romana ne a ne správně seřadit písmenka. Sama o sobě si Romana myslí, že byla přínosem pro Vilu, díky tomu, jaká je. „Tak nám pomož," zoufal si Vladko a nakonec rozhodl: „Napiš si jiná." Že by Vilou zavál podivný zápach? Sebechvála prý smrdí!

Přeškrtnuti!

Martin byl podle Vladka tajný agent, který nebyl důležitý. Chodil, koukal, zkoumal situaci – a nic. Nebyl přínosem. Nic nedělal,“ přisadila si Pavlína. A už byl přeškrtnutý. Jadérkem menšího sporu se stalEl Nino, Romana ho obhajovala s tím, že je moc hodný. Nakonec byl ale stejně přeškrtnut. Co mimoň Láďa? „I když jsem s ním sdílel lůžko, byl, co se hráčského hlediska týče, nejmíň zajímavý,“ zhodnotil jeho působení ve Vile Vladko. Šup – už byl taky přeškrtnutý. Neprošel ani Mirek, prý byl nezajímavý. A fotky Reginy se Vladko štítil jenom dotknout. „Byla přínosem, ale pro mě byla falešná. Doufám, že už ji nikdy neuvidím,“ dodal. A tak dostala přívlastek svá.

 

Co se děje ve Vile, když už možná spíte? Dívejte se na Noční show s Agátou Prachařovou, dnes na Primě ve 23:20!

Článek

melouny-primary

Melouny ve Vile. Co s nimi?

Pět kulatých melounů se záhadně ukrylo ve Vile. VyVolení je museli najít, a pak prozradit ostatním, co by s nimi udělali, kdyby to byly skutečné peníze. Kdo by byl štědrý, ...

Článek

Pavlína emoce primary

Video: Přijímačky na DAMU

Ve Vile by sice měli být soutěžící sami sebou, ale každý z nich občas něco hraje na ostatní i pro diváky. Skrývá se v některém z nich opravdový herecký talent? Jak by ...

Při herecké etudě Pavlína přímo excelovala. Podívejte se na video:


Článek

Duel Lucka X Vladko - Obrázek 9

Lucka: První den opravdové celebrity

Vypadla ze hry těsně před vytouženým cílem, a přesto z toho není ani trochu smutná. Okatá Lucka poznala, jak sladká je svoboda, a prožila nejkrásnější den v životě.

Článek

Palcování - logo

Jedeme do finále. Co VyVolené čeká?

Co budou tři VyVolení dělat sami celý týden? Romana, Pavlína a Vladko si to neumějí představit. Netuší totiž, že je čeká pořádně dynamická nálož adrenalinových událostí a ...

Článek

Regina odchod

Regina opustila Vilu, Vladko na svobodě

Téměř čtyři celé dny prožila svérázná Regina ve Vile jako host a během té doby málem připravila Vladka o rozum. Sobotní podvečer mu konečně přinesl úlevu – Regina si ...