Pravidla ve Vile se dodržovat musí! Mirek na to doplatil!

Mirek - Obrázek 1 Foto: Mirek - Obrázek 1Foto: All

Dnešní večer měl být „pouze“ ve znamení Zúčtování, bohužel pro jednoho ze soutěžících nezůstalo jen u toho! Za neustálé porušování pravidel musel Vilu opustit Mirek!

Mirek se ve svém medailonku prezentoval jako velký srandista, který jde všechny do Vily především bavit! Svůj slib však v žádném případě nesplnil a ve Vile byl spíš než akční a zábavný zamlklý a rozpačitý. On sám mluvil několikrát o tom, že nechápe, co se to s ním děje a proč je tak „zaseklý“!

Minulý týden Vilu opustil El Nino, který si od ostatních palce doslova vyprosil. To se ale vůbec nelíbilo štábu a Tereza Pergnerová toto první Zúčtování označila za frašku a jakékoliv podobné postupy VyVoleným zatrhla! Mirek však na zákazy nedbal a po vzoru El Nina ostatní obcházel s prosbou o palec. To v dnešním přímém přenosu Tereza označila za hrubé porušení pravidel, navíc se jí nelíbilo Mirkovo simulování ohledně údajné bolesti ucha – na něj si Mirek stěžoval celou neděli, až ho štáb starostlivě odvezl do nemocnice. Jaký to byl pro všechny šok, když se po svém návratu naléval alkoholem, křepčil u bazénu a na bolest jakoby zapomněl. Navíc všem o svém výletu do „normálního světa“ vyprávěl!

Štáb už jeho chování nemohl dál tolerovat a rozhodl o jeho vyloučení ze hry o 5 milionů korun! Z Mirka se tak stal exemplární případ, jak mohou ostatní dopadnout, když budou jasně daná pravidla porušovat!

Mirek - Obrázek 1 Foto:

 

Článek

Mirek si vyrazil do ulic noční Prahy

Mirek v ohrožení. Skončil v nemocnici!

Okatý tesař z Ostravy se zřejmě zapíše do kroniky čtvrtých VyVolených jako největší marod. Poté, co ho už dvakrát vezli k lékaři kvůli ošetření pořezané ruky, skončil tuto ...

 

Článek

Ta paní v bílém v něm ale nebudí moc důvěru...

Frajer Mirek zbledl před nůžkami

Pár dní před Volbou přišel Mirek k úrazu při hospodské rvačce, takže nastoupil do Vily s několika stehy na hřbetu pravé ruky. Díky tomu se dostal na první výlet do ...

Článek

Zúčtování

V Zúčtování dostala nejvíc palců Eva!!!

Úterní večer byl pro VyVolené opět zlomový! Museli se rozhodnout, koho už mezi sebou nechtějí! A kdo dostal nejvíce palců? EVA!!!

 

Článek

Záklon

Fotogalerie: VyVolení si střihli aerobik. Jak vypadalo jejich „Cvičme v rytme“?

V pondělí večer dostali VyVolení úkol: měli se vrátit do 80. let a udělat si hodinu aerobiku. Účastnili se všichni kromě Lucie a Martina – ti museli zůstat v ložnici, kde ...