Překvapení ve Vile již v pátek – bude to pořádný fičák!

IMG_9220 Foto: IMG_9220Foto: All

Osladit život nováčkům ve Vile se chystají staří matadoři z minulých tří řad, kteří už mají tuto zkušenost jednou za sebou. Kteří z nich dorazí? A budou na své kolegy hodní, nebo si je pořádně vychutnají?

VyVolení mají první dva soutěžící, kteří se budou už v pátek stěhovat do Vily. Na stejný den ale tvůrci show připravili jedno velké překvapení, které vás dostane! Přesně ve 20.15 hodin začne ještě druhá Volba, které lidé ze zákulisí neřeknou jinak než velký pátek. Bude to skutečně mimořádná show!

„Bude to fičák, do studia k Tereze Pergnerové přijde sedm až osm VyVolených z první řady,“ prozradil mluvčí FTV Prima David Vaníček. Jejich přesný seznam je zatím přísně tajný, nikdo ale nepochybuje, že tam bude i vítěz první řady Vladko! „Uvidíte, ve VyVolených se může stát všechno. Nabídku od nás dostali téměř všichni exVV z první řady,“ vyhýbal se odpovědi Vaníček.

Uslyšíme znovu burácet Petra Zvěřinu, že nepřijel na Babetě? Bude zase Regina Holásková provokovat, jak to umí jen ona? Vrátí se Vladko Dobrovodský se svým legendárním křeslem? Jisté je jenom jedno – Wendy Zapletalová účast odmítla, protože je těhotná a bude se vdávat.

Vše se dozvíte už v pátek večer, kdy ve Volbě od 18.00 Prima odvysílá medailonky soutěžících na páteční Volbu – mezi nimi už budou i tři exVyVolení, kteří do toho jdou znovu!