Průvodce pořadem VyVolení: Vyznejte se v Zúčtování, Duelu a Výzvě

Moderátoři reality show VyVolení: Pavel Cejnar, Agáta Prachařová, Tereza Pergnerová a Libor Bouček (zleva) Foto: Moderátoři reality show VyVolení: Pavel Cejnar, Agáta Prachařová, Tereza Pergnerová a Libor Bouček (zleva)Foto: Jiří Janoušek

Jednotlivých pořadů týkajících se VyVolených není zrovna málo. A občas se stane, že se v nich člověk až tak úplně nezorientuje. Právě proto jsme pro vás připravili přehled, v němž se dozvíte, co je na každém vysílání specifické, kdy se vysílá a jak to při nich ve Vile chodí.

Zúčtování

Každý soutěžící musí označit jednu osobu, kterou už ve Vile nechce. Pravidla jsou přísná. Během zúčtovacího dne je zakázáno, aby si soutěžící mezi sebou povídali o tom, pro koho budou hlasovat. Svůj názor musí nakonec přede všemi říct každý, nikdo se nesmí zdržet hlasování, nikdo nesmí zvolit víc než jednu osobu ani nesmí zvolit sám sebe. Kdo z obyvatel Vily bude tím, koho ostatní mezi sebou nadále už nechtějí? Se svým názorem se nebude nikdo tajit, o emoce nouze určitě nebude!

ZÚČTOVÁNÍ SI ZAPNĚTE KAŽDÉ ÚTERÝ VE 20.15 NA PRIMĚ

Výzva

Život ve Vile není jen zábava, vždy ve čtvrtek čeká VyVolené Výzva. Jeden z nich v úterý získá od ostatních „spolubydlících“ nejvíc „palců“. Ten (nebo ta) musí nosit zelený šátek a hlavně si musí vybrat jednoho ze svých kolegů a vyzvat ho do pátečního Duelu. Během Výzvy ovšem nesmí nositel zeleného šátku s nikým mluvit a nikdo nesmí mluvit na něj. Dívejte se na Primu, jakou zvolí taktiku a koho na souboj vyzve! A samozřejmě se také můžete sami podílet na rozhodnutí, kdo má ve Vile zůstat. Po skončení pořadu Výzva můžete svému favoritovi buď poslat SMS nebo pro něj hlasovat na zde: http://www.iprima.cz/vyvoleni

VÝZVU VYSÍLÁ PRIMA KAŽDÝ ČTVRTEK VE 20.15

Duel

V pátek se rozhodne kdo s koho! Dva vybraní soutěžící budou bojovat o hlasy diváků v Duelu. Poražený bude muset soutěž opustit, vítěz naopak získá imunitu a bude nosit modrý šátek. Který z VyVolených od diváků získá větší počet hlasů a vrátí se zpátky do Vily? A kdo bude muset soutěž opustit a pojede domů? Vyberte si svého favorita a nenechte si ujít napínavý Duel!

DUEL SLEDUJTE VŽDY V PÁTEK VE 20.15 NA PRIMĚ

A co dál?

Bavit s VyVolenými se můžete ale nejen v úterý, ve čtvrtek a v pátek. Každý den zapněte Primu v 19.40 a dozvíte se ty nejčerstvější Zprávy z Vily. Neprohloupíte ani, když si Primu zapnete o víkendu: v sobotu na vás od 18.00 čeká pořad VyVolení Speciál, v němž najdete ty nejlepší sestřihy, nejtvrdší hlášky a nejvypjatější momenty z Vily. V neděli večer od 22.30 si užijte lechtivou Noční show s moderátorkou Agátou Prachařovou.

Jestli nestíháte VyVolené sledovat během dne, určitě se vám budou hodit Rekapitulace, které vysílá Prima love každý den kromě neděle.

  • v pondělí a ve středu začíná Rekapitulace ve 21.20
  • v úterý a ve čtvrtek začíná Rekapitulace ve 21.50
  • v pátek a v sobotu si Rekapitulaci pusťte po hlavním večerním filmu

A samozřejmě můžete sledovat aktuální dění ve Vile právě teď a tady, na našem webu http://www.iprima.cz/vyvoleni!


reklama

Prostřeno - img zastupce Foto:
17:45 18:55
67%
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
Simpsons Foto:
18:15 18:45
43%
Chalupáři Foto:
17:40 18:45
73%