První kroky ve Vile: Do ložnice s Evou a Pavlínou nikdo nechtěl

V tomhle binci máme spát? Foto: V tomhle binci máme spát?Foto: All

Nové VyVolené Eva a Pavlína přinesly do Vily s sebou dárek, který přivedl všechny starousedlíky do rozpaků. Dostaly klíč od druhé ložnice. Kdo se tam s nimi přestěhuje? Všichni se zjevně báli osočení, že trhají partu. A tak v ní novicky osaměly.

Po příchodu do Vily padla na nové soutěžící únava, nastřádaná během celého dne. Pavlína se usadila se Zdenčou a v klidu odpočívala. Evu zase pořádně potrápily luxusní botky na extra vysokém klínu à la Lady Gaga, takže se obratem zula a vzápětí zamířila do koupelny. Jak pomoci zmordovaným nožkám? S geniálním nápadem přišla Zdeňka – první pomoc poskytla pořádná dávka oleje na smažení. Na takovou kúru žádný kosmetický přípravek nemá!

Eva napjatě očekává výsledky Volby Foto:

Nové, a už kritizují?

Ve velké ložnici stačil Evě a Pavlíně jediný pohled, aby starousedlíky pořádně zkritizovaly. V takovém „bordelu“ prý rozhodně spát nebudou! A tak přišel ke slovu klíč od sousední ložnice, který jim štáb dal s sebou. Ze starousedlíků se však k nim nikdo přestěhovat nechtěl. Že by snad ze strachu, aby u soupeřů neztratili body pro příští „palcování“?

Článek

Sexy nohy v každém věku Foto: thinkstock.com

VIDEOLEKCE: Jak na pevná stehna a sexy lýtka?

Díky tréninku a následnému protažení získáte naopak pěkně vytvarované nohy, které nebude chtít pod dlouhými nohavicemi skrývat.

Článek

A je to!

Sexy nohy: Jak zakrýt křečáky, jizvy a skvrny?

Pokud chcete na svých nohách zakrýt žíly, máte několik možností.