První večer ve Vile skončil až k ránu

První posezení na verandě (zleva): Zdeňka, Thomas, Láďa, Martin, Nikol a Lucie. Vladko si už šel lehnout. Foto: První posezení na verandě (zleva): Zdeňka, Thomas, Láďa, Martin, Nikol a Lucie. Vladko si už šel lehnout.Foto: All

Rozkoukat se, vybalit si, najíst se, popít – a hlavně se začít seznamovat. To je víc než dost úkolů pro jediný večer. Není divu, že ten první ve Vile VyVolení protáhli až téměř do svítání.

První večer ve Vile VyVolených začal zabydlováním a také trochu zmatky, o které se postaral – kdo jiný než Vladko. Zatímco ostatní už měli vybaleno, stále ještě bojoval se zámkem u kufru a už to vypadalo, že mu na celý pobyt ve Vile zbude pouze to, co má momentálně na sobě. Nakonec přišla Zdeňka s nápadem, Thomas přidal šikovné ruce a tvrdohlavý kufr byl přece jen překonán.

Mezitím už Lucie s Láďou otestovali jako první bazén, na stole se objevilo víno, pivo a později nějaký ten panák, a začalo se mluvit především o životě. Chcete znát podrobnosti? Najdete je v sekci CO SE DĚJE VE VILE.

Thomas hvězdou večera

Po půlnoci padl jako první do peřin Vladko, na něhož jakoby začala trochu padat depka. Možná začal uvažovat, zda návratem do Vily neudělal chybu. Jedničkou večera se stal jednoznačně Thomas. Jako pravý alfa samec odstavil do pozadí Martina, který odsun z vůdčí pozice zjevně nesl těžce a většinou jen přecházel v ústraní.

Poté, co štáb VyVolené vyzval ke spánku, Lucie s Láďou se pustili do úklidu. Thomase s Nikol a Zdeňkou to ale ani trochu nerozházelo a ještě šli honem vyzkoušet vířivku. Po čtvrté hodině začali soutěžící postupně mizet v ložnici, poslední zalehl po půl páté ráno. Čekala je první, relativně krátká noc ve Vile.

Jak probíhal včerejší večer? Čtěte také: