První VyVolení právě překročili práh Vily. Mega show roku začíná!

vstup do Vily Foto: vstup do VilyFoto: All

Zatímco ve studiu vrcholilo napětí a diváci rozhodovali, který z trojice exVyVolených se vrátí do hry, na prostranství před Vilou postupně přijížděla jedna limuzína za druhou. Vila ožila, kamery jedou, streamy na internetu již přenášejí dění 24 hodin denně. Velká show právě naplno odstartovala!

Ve stejném pořadí, jako vítězili ve Volbách, překročili za potlesku diváků soutěžící práh Vily VyVolených na pražském Barrandově. Přesně ve 21:37 se otevřely trezorové dveře, aby jimi prošli první VyVolení – Thomas, Zdeňka a Ladislav. A jejich reakce? „Ty vole!“ Jako první se trochu vzpamatoval Thomas, který zkontroloval teplotu vody v bazénu. Všichni se shodli, že nemohou uvěřit, že jsou opravdu ve Vile. Že je to možná jenom sen, z něhož se ráno probudí.

Vzápětí dorazila další trojice – Lucie, Martin a Nikol. A Thomas na první pohled zjistil, že už Nikol někde viděl. No přece v Hotelu Paradise! Sotva se všichni seznámili, už je zvala Tereza prostřednictvím obrazovky do obýváku. A tím jim začal opravdový život VyVolených. Oznámila jim totiž, že právě tři exVyVolení bojují ve studiu o další místo ve Vile. Následovalo ticho…

reklama

DNES V TVLov Foto:
20.00
Aliho Parťáci - Upoutávka - 4. díl
11:05 11:45
74%
Moderátorka Laďka Něrgešová Foto:
11:20 12:15
30%
DNES V TVČas smrti Foto:
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20