První Výzva již dnes večer! Zvolí si El Nino opravdu Vladka?

První Zúčtování  - Obrázek 5 Foto: První Zúčtování - Obrázek 5Foto: All

Další dramatický večer čeká VyVolené již dnes – zúčtovaný El Nino bude volit soupeře do Duelu. Doposud tvrdil, že si vybere Vladka. Dodrží slovo? Sledujte první Výzvu v přímém přenosu dnes na Primě ve 20.15!

Pro další osud populárního rappera El Nina ve Vile bude klíčové, koho dnes večer vyzve do Duelu. Doposud tvrdil stále dokola, že jeho soupeřem bude Vladko. A navíc sliboval VyVoleným, že mu to řekne předem. Zatím ale svůj slib nesplnil.

Chce opravdu domů?

Správná volba soupeře výrazně ovlivní výsledek zítřejšího večerního klání. Záleží na tom, zda El Nino opravdu tak moc touží po návratu domů, jak říká. A rovněž nakolik správně odhadne popularitu jednotlivých soutěžících u diváků, kteří budou o výsledku Duelu rozhodovat svými hlasy.

Nastupuje taktika

Správné rozhodnutí je v případě dnešní výzvy absolutní sázkou do loterie, protože El Nino zatím nemá možnost posuzovat sílu všech soupeřů podle předcházejících výsledků. Může ale očekávat, že právě Vladko bude díky své popularitě velmi silným soupeřem. Teď tedy konečně naplno přichází ke slovu taktika. Zvolí El Nino správně?


Sedujte první Výzvu na Primě dnes ve 20.15!

Jak probíhalo první Zúčtování? Podívejte se ZDE.

První Zúčtování  - Obrázek 1 Foto:

 

Článek

Vladko - Carmen z Kralic

První vykročila odvážná Carmen

Naučit se catwalk, tedy chůzi modelek po přehlídkovém molu, není vůbec snadné. VyVolení však v tomto směru trhli rekord – mužo-ženy ji zvládly během několika desítek minut.

reklama

Dr. Dokonalý Foto:
09:40 10:40
21%
DNES V TVLov Foto:
20.00
Top Gear Foto:
09:50 11:05
13%
Svatby v Benátkách Foto:
09:55 11:20
1%
DNES V TVČas smrti Foto:
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20