První Zúčtování již dnes večer! Palcování v přímém přenosu ve 20.15

Palce Foto: PalceFoto: All

Který ze soupeřů vadí VyVoleným nejvíc a chtějí se ho co nejrychleji zbavit? Kdo dostane nejvíc palců, a stane se tak prvním Zúčtovaným v historii čtvrté řady českých VyVolených? To se dozvíme již dnes v přímém přenosu na Primě ve 20.15!

První klíčový večer – Zúčtování – se nezadržitelně blíží, a tak emoce gradují nejen ve Vile, ale i mezi diváky. Na Facebooku, na stránkách VyVolení 2013, jste mohli tipovat, kdo dnes skončí jako první se zeleným šátkem Zúčtovaného a bude ve čtvrtek vybírat soupeře do prvního Duelu. Stane se první obětí vyřazování některý ze slabších hráčů, nebo si VyVolení troufnou ohrozit silnou osobnost?

Nervy v přímém přenosu

První Zúčtování poprvé pootevře pohled do zákulisí vztahů ve Vile. Kdo je nepravděpodobnějším kandidátem podle vás? O tom jste mohli hlasovat na facebookových stránkách VyVolení 2013 a podle výsledků jsou dnes večer pozváni do studia VyVolených rodinní příslušníci a kamarádi těch soutěžících, kteří od vás dostali nejvíc hlasů. Tipli jse si správně? A jak budou nejbližší VyVolených prožívat první z řady klíčových rozhodnutí, které na ně ještě čekají?

Tipněte si duelanty

Stejně jako při Zúčtování budete moci na FB stránkách VyVolení 2013 hlasovat i o výsledcích čtvrteční Výzvy i pátečního Duelu, a to nejen tento týden, ale samozřejmě vždy, když se některý z těchto nejvýznamnějších večerů VyVolených bude blížit.
Každé hlasování najdete zde:reklama

Chalupáři Foto:
13:50 14:55
37%
DNES V TVSmrtonosná past 4 Foto:
20.00
Simpsons Foto:
13:45 14:15
89%
DNES V TVSmrtonosná past 4 Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.50
DNES V TVZvláštní chůva Foto:
20.15
DNES V TVChirurgové - reprezent Foto:
22.20