První Zúčtování už za pár minut. Sledujte Primu ve 20:15!

Palce Foto: PalceFoto: All

Již za pár minut se na obrazovku Primy vrátí moderátorka Tereza Pegnerová, aby odstartovala první Zúčtování čtvrté řady českých VyVolených. Pamatujete si ještě pravidla hry? Přepněte na Primu ve 20:15!

Pravidla Zúčtování jsou jednoduchá. Každý obyvatel Vily kromě Petra Zvěřiny si dnes stoupne před ostatní a označí palcem na tabuli toho, s kým už nechce být nadále ve Vile! A také řekne stručně a jasně důvody, které ho k rozhodnutí vedly. Dojde tedy konečně na opravdovou hodinku pravdy. VyVolený, který dostane dnes nejvíc palců, bude muset nosit zelený šátek. Ve čtvrtek večer, opět v přímém přenosu na Primě, jenž bude již tradičně odstartován ve 20:15, pak vyzve svého soupeře do pátečního Duelu.

 


Ovlivní výsledky dnešního palcování hádka, s níž došlo v noci na dnešek mezi Vladkem a Thomasem? Ve Vile došlo poprvé v historii k fyzickému napadení, které je v rozporu s pravidly show. Bude mít ještě pro buldoka Thomase nějakou dohru? A spočítají mu to jeho soupeři v dnešním palcování?

Podrobnosti o hádce čtěte ZDE:

Článek

Zdenča by líbala celý svět

VIDEO: Rvačka a nestydatá dívčí líbačka. Vila se otřásla v základech!

Klid je ten tam. Zdeňka se vášnivě líbala s Mirkou a Thomase z toho může šlehnout. Jako by nestačilo, že se včera málem popral s Vladkem. A to všechno se semlelo těsně ...

Chcete vidět hádku na vlastní oči? Podívejte se TADY:

 

Článek

Tentokrát to bylo ve Vile opravdu husté. Porušil někdo pravidla?

Noční rvačka ve Vile: Komu ujely nervy? A kdo za to bude pykat?

Od ostrých slov nebývá daleko k neuváženým činům. Vladko se za pár dnů ve Vile dokázal už pohádat snad úplně s každým. Noční spor s Thomasem však nabral nebývalé grády. ...

Rekapitulace dnes 21:50 na Prima Love

reklama

M.A.S.H. Foto:
07:20 08:05
10%
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
Sport očima vědy Foto:
07:05 08:10
38%
DNES V TV
20.00
Alias Foto:
06:45 07:50
70%
Policie Hamburk I (1) Foto:
06:30 07:35
92%