První Zúčtování: VyVolení už mezi sebou nechtějí El Nina!

El Nino to zřejmě s přesvědčováním ostatních, že chce domů, pořádně přehnal Foto: El Nino to zřejmě s přesvědčováním ostatních, že chce domů, pořádně přehnalFoto: All

Emoce ve Vile létají jako na horské dráze. Není divu, že se promítly i do dnešního prvního Zúčtování. Prvním, koho soutěžící poslali do Duelu, a tudíž si ve čtvrtek bude vybírat svého soupeře, je El Nino!

 

Nejprve si ale Tereza VyVolené v přímém přenosu pořádně podala. „Tohle už se opakovat nebude!“ komentovala události z poslední noci. „Jakékoliv fyzické napadání je přísné porušení pravidel Vily a tohle už k tomu mělo skutečně blízko!“ Po tomto dramatickém incidentu štáb VyVolených rozhodl, že se Petr Zvěřina stane super bossem Vily, bude stát nad bossem a takovým situacím se bude snažit ze všech sil zabránit!

 

Po hříchu přišel trest

Petr na všechny dohlédne, bude dostatečně přísný, naučí VyVolené, jak se chovat, a stane se prodlouženou rukou štábu. Budou ho poslouchat, jinak budou potrestáni nebo dokonce vyloučeni. Pro výstrahu udělil štáb Thomasovi za jeho včerejší chování podmínečné vyloučení!

První Zúčtování zahrálo na nervy všem VyVoleným

První Zúčtování zahrálo na nervy všem VyVoleným

 

Jde do tuhého

A pak už Thomas, Martin a Vladko odešli do zásobovací místnosti pro zúčtovací tabuli. Do studia mezitím přišli nejbližší těch VyVolených, které jste vyhodnotili v hlasování na Facebooku jako nejžhavější kandidáty na prvního účtovaného – Martinův kamarád Miroslav a a Romanin tatínek pan František.

Proč právě tito dva?

Proč Martin? Prvním důvodem je výsledek zkušebního zúčtování a druhým Martinovo nevyzpytatelné chování. „Diváci ani soutěžící nevědí, co si o něm mají myslet,“ prohlásil Miroslav. „Je uzavřený a nemá potřebu otvírat se druhým a svěřovat se.“ A Romana? Na názor pana Františka, jehož Pendolino mělo zpoždění, jsme si museli ještě počkat. Dorazil až po zahájení Zúčtování. Co by mohlo vyVoleným na Romaně vadit? „Asi ten její smích," prohlásil pan František.

Jak se VyVolení rozhodovali

Romana se ještě proběhla, aby přinesla ze Zpovědnice kufr se zeleným šátkem, třinácti magnety, tiřnácti obálkami a tužkami. Nejprve každý VyVolený napsal do obálky jméno soupeře, s nímž už nechce být dál ve Vile. To proto, aby během Zúčování nikdo nemohl změnit názor. A pak už jeden po druhém přistupovali k tabuli.

Zůstaňte dál s VyVolenými! Dnešní Rekapitulace na Prima love již ve 21.50:

 

 

První Zúčtování  - Obrázek 1 Foto:

Článek

Energie do života! Foto: thinkstock.com

10 způsobů, jak se vypořádat se stresem

Naše celkové rozpoložení ovlivňuje ze čtvrtiny právě to, jak dokážeme zvládat stres. Co je pro to nejdůležitější?

Článek

Svádění je hra Foto: thinkstock.com

Po čem muži touží? 10 rad, jak být pro ně atraktivní

Každá žena chce být pro muže zajímavá. Co to ale ve skutečnosti znamená? Po jaké ženě muži touží?

reklama

22:20 00:40
55%
DNES V TVLov Foto:
20.00
Cizinka Foto:
23:20 00:30
32%
DNES V TVČas smrti Foto:
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20