Psí návštěva ve Vile: Že by nová nebezpečná konkurence ve hře o 5 milionů?

Pejsi ve Vile - Obrázek 8 Foto: Pejsi ve Vile - Obrázek 8Foto: All

Úterý plné vypjatých situací, hádek i slziček se náš štáb rozhodl trochu rozveselit a poslal VyVoleným vzácnou návštěvu! Jak se o ní postarali a přišli je Zdeňka s Thomasem aspoň pozdravit?

Neskutečné dusno plné výčitek, hádek a překřikování nezmizelo ani ve chvíli, kdy dostali VyVolení úkol uzavřít mírovou dohodu – spolupráce skončila dříve, než začala, a obviňování odstartovalo nanovo a na plné obrátky! Náš štáb se na rozhádané soutěžící rozhodl vyzrát: poslal jim do Vily návštěvu v podobě dvou rozkošných psíčků!

Dva malí pejsci měli na VyVolené blahodárný účinek – jako mávnutím kouzelného proutku se přestali věnovat svým žabomyším válkám a začali se rozplývat nad novými psími kamarády. Dokonce ani Thomas nově příchozí nezačal okamžitě považovat za soupeře a oba se ihned zařadili po bok Zdeňky do jeho mazlícího kroužku. Pejsci Vilu zhruba po hodince opustili a pravdou je, že svůj účel splnili dokonale!

Sledujte nás ve Zprávách z Vily v 19:40 a Denní rekapitulaci ve 20:15!

Pejsi ve Vile - Obrázek 1 Foto:

 

 

Článek

Eva ji utěšuje

Video: Emoce! Hádky! Stres! Kdo chtěl z Vily a kdo komu ublížil?

Úterní den byl ve Vile ve znamení hry na válku, nevinný úkol však přerostl ve skutečnou válku mezi táborem Thomase a ostatními soutěžícími. Nechyběly slzy, řev a dokonce ...

 

Článek

Eva toho má za sebou opravdu hodně

Neuvěřitelný příběh Evy aneb Kolik je v lidech špíny a zla!!!

Dnes dopoledne dostali naši VyVolení prekérní úkol: měli si společně sednout a promluvit o svých 13. komnatách – tajemstvích, která by neměla vyplout na povrch, a ...

 

Článek

 

 

 

reklama

Ohnivý kuře Foto:
08:45 10:05
41%
Prostřeno - img zastupce Foto:
08:55 09:55
49%