Ranní rozcvička dala VyVoleným zabrat

Rozcvička Foto: RozcvičkaFoto: All

Ranní rozcvička v Martinově podání dala VyVoleným docela zabrat. Martin ukázal, že se pohybu nebojí, někteří ukázali, že mají do sportovních typů daleko!

Dnešní ranní rozcvičku měl na starost Martin, který si oproti jiným povinnostem ve Vile vzal roli pana cvičitele docela k srdci. Nejdříve to začalo během kolem bazénu, který si někteří zpestřili vtipnými pózami a tanečními kreacemi – v nich rozhodně vynikal Vladko, pozadu nezůstávala ani Nikol a zaskotačil si dokonce i Mirek. Následovalo několik kliků, protahování a cviky na břicho, u nichž se mnozí zapotili nejvíce.

Martin sice předcvičoval ve svém obligátním kloboučku, ale i tak dal VyVoleným docela do těla! Zdeňka ranní námahu komentovala slovy: „Já chodím běhat, to je jedinej sport, kterej mi jde...teda jde....prostě běžím no.... .“ Na skvělé fotky i video se podívejte níže!

Ranní rozcvička začíná během kolem bazénu Foto:

Článek

Slzy na krajíčku

Na Romanu dolehl stesk

Ve Vile jde nejen o zábavu, ale i o vzájemné poznávání. Někteří se ostatním otevřou více, jiní méně. Romaně není upřímnost cizí a při vzpomínání na domov a na svou malou ...

 

Článek

Thomas "ochránce" - Obrázek 7

Thomas – „ochránce žen“

Osmatřicetiletý milovník kulturistiky Thomas se ve Vile rozhodně nebojí osobního kontaktu a intimních doteků. Není divu, že jej Vladko nazval „ochráncem žen“. Co na to ale ...

 

 

 

reklama

Big Ben II (10)
Big Ben, seriál Foto:
12:45 14:50
81%
DNES V TVLov Foto:
20.00
Zelená planeta Foto:
13:25 14:35
88%
Simpsons Foto:
14:25 14:55
5%
DNES V TVČas smrti Foto:
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20