Ráno na Divokém západě. Kdo tajně vnikl do Vily?

O kamerách za zrcadly VyVolení vědí, některé uvnitř Vily však ještě neobjevili Foto: O kamerách za zrcadly VyVolení vědí, některé uvnitř Vily však ještě neobjeviliFoto: All

Vstávat před polednem? Do toho se ve Vile ani v úterý nikomu moc nechtělo. Jenom hyperaktivní Romana byla na nohou už v půl jedenácté. Tentokrát se ale do přípravy snídaně pro ostatní rozhodně nehrnula. A tak štáb zkusil vyburcovat spáče písničkou.

První melodie zabrala pouze na Evu, která z postele přímo vytančila. Ostatní však nic. A co druhá? Ta vytáhla z pelechů Petra, Vladka a Ládíka. Nikol a Lucka zřejmě dneska nemíní vstávat vůbec. Definitivně zvedl všechny z postelí až gong, oznamující příchod prvního dopisu dne: za 10 minut všichni na terase, kde vyčkají dalších instrukcí! Žaluzie už klesá, Mirka to málem nestihla!

Na Divokém západě

Rozcvičku povede El Nino, tentokrát v gangsterském stylu. To má za to, že se mu včera do cvičení moc nechtělo! Popohání ostatní k pohybu, jinak je prý zastřelí. Klikuje se, dřepuje, běhá dokolečka kolem bazénu. Doprovodná hudba dokonce strhla Vladka k tanci. Romana má pocit, že ve Vile hubne. No… pokud ano, zatím si toho opravdu všimla pouze ona.

Tajný úklid

VyVolení netuší, že zatímco si honí těla na terase, uvnitř Vily panuje čilý pracovní ruch. Je totiž třeba vyčistit kamery, aby byly on-line přenosy co nejostřejší. O existenci kamerového ochozu – tzv. crossu, který se skrývá za všudypřítomnými zrcadly, soutěžící samozřejmě vědí. Ještě ale nikoho z nich nenapadlo, že do prostoru, který obývají, mohou existovat tajné vchody pro štáb. Až jim to jednou dojde, zřejmě ještě víc zneklidní. Štáb totiž opravdu může všechno…

Článek

Co nás čeká v září? Foto: thinkstock.com

Velký horoskop na září: Bude váš vztah pevný, odolá pokušení?

Přečtěte si, co vás čeká v lásce, ve vztazích, jak na tom budete se zdravím nebo jestli se vám bude dařit ve finanční oblasti.