Regina a estetično: Kdo je podle ní „špína“?

Regina a estetično Foto: Regina a estetičnoFoto: All

Nejnovější obyvatelka Vily, Regina, výrazná postava z první řady, měla za úkol našim VyVoleným zcela upřímně sdělit, co si myslí o jejich vzhledu i o jejich duši – co je O.K. a co by třeba měli změnit. No…bylo to zajímavé!

K Romaně mluvila Regina docela dlouho: „Myslím si, že na sebe nemáš čas. Líbí se mi tvoje citlivé srdce, jen zapni víc mozek. Navigace, že měříme podle vnějšku, existuje. U tebe je vidět podle schránky, že dostatečně nepečuješ o svou duši. Dostali jsme náznak, ať tu chodíme lépe oblékaní a ty si to třeba víc neuvědomuješ. Srdíčko máš, kapacitu mozkovou taky, máš tu čas na nalakování nehtů, upravit si schránku, mohla bys být krásná žena, kdybys chtěla.

Jafare ty jsi velký a víš to. Je třeba horko a pro mě by bylo příjemnější, kdybys chodil v kalhotech. Pedikúra taky není úplně o.k., nechci, abys mi tady nabízel škrabkání zad, nechci, abys mě tady bral jako striptérku, kam mě zaškatulkovali. Vadí mi třeba i ty jizvy – je to neestetické, proč si třeba neoholíš to podpaždí? Jinak jsem ráda, že seš tady, hra začíná být zajímavá.

Článek

Modroočka, nebo hnědoočka?

Regina z VyVolených má nové oči! Líbí se vám hnědé, nebo modré?

Barevné čočky jsou momentálně módním trendem, to ví i Regina. Ženy jich mohou mít několik, aby je mohly volit k barvě svého oblečení.

Evo, jsem ráda, že to kvíkání zmírňuješ. Ráda se s tebou budu dál sbližovat. Ale mysli taky na diváky, taky jsem tě tu viděla vyvalenou…

Pájo, proti tobě ani na tebe nic nemám, jsi fajn, když budeš manipulovat, ok, je to hra.

Honzo, na tobě mi nic nevadí.

Vlado, vadí mi, že tě vidím smutného. Sem tam vylítneš, ale pro diváky je to asi zajímavé.“

Po Reginině upřímném monologu následovala jak jinak než hádka! Regina se o Romaně vyjádřila, že je špína, Romanu to samozřejmě rozčílilo a reagovala na to samomluvou na dvorku! Reginu paroduje a tvrdí o ní, že je dámička. Obě se na dvorku překřikovaly, až nebylo rozumět ani jedné z nich!

Co myslíte? Měla Regina v něčem pravdu?

Nezapomeňte sledovat dnešní Duel ve 20:15 a Vilu živě ve 22:25 na Prima Love!

Anketa

Kdo by měl podle vás změnit svou image?

hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat

 

Článek

Halloweenské dýně - Obrázek 9

Fotogalerie: VyVolené dýně!

K Halloweenu neodmyslitelně patří dýně! Do vydlabaných a do podoby strašidelných tváří vyřezaných dýní se umísťují svíčky, které tak vytvářejí strašidelný efekt. Naši ...

 

Článek

Halloween party - Obrázek 17

Video: Halloween party!

Včerejší Halloween prožili naši VyVolení opravdu zajímavě – na jejich děsivý večírek byste pozvaní být nechtěli!

 

Článek

Pití krve - Obrázek 15

Video: Halloweenská soutěž v pití krve!

Kdo komu ve Vile pije krev, to se řeší každé úterý před zúčtovací tabulí! Tentokrát si to však naši VyVolení vyzkoušeli „naostro“! Soupeřili v pití krve!

 

Článek

Show podle Honzových představ - Obrázek 17

Jste normální, když ujíždíte na VyVolených? Podle psychologa ano

Proč jste ochotní sledovat hodiny hysterickou maminu Romanu, cholerického Vladka a ronit slzy dojetím, když vypadla dračice Nikol? Nebojte, podle psychologa Jana Kulhánka ...

 

Článek

Magická klubíčka - Obrázek 3

Video: Magický lék na stres a únavu

Dlouhý pobyt v izolaci znamená obrovskou zátěž na psychiku. Jak se s tím vypořádat? VyVolení vyzkoušeli zázračná magická klubíčka.

 

reklama