Romana je čím dál protivnější. Mirce ani nepřišla naproti!

Romana stále přechází od buzerace druhých, přes spor a kázání o slušném chování až k pláči. Se životem ve Vile si prostě neví rady. Foto: Romana stále přechází od buzerace druhých, přes spor a kázání o slušném chování až k pláči. Se životem ve Vile si prostě neví rady.Foto: All

Kromě rozeřvaného Vladka je momentálně nejprotivnější ve Vile VyVolených Romana. V pátek večer dokonce ani nepřivítala nově příchozí Mirku. Zdá se, že jí funkce bosse pořádně stoupla do hlavy. Ostatní jí to ale nedarují.

Boss Romana si zřejmě myslí, že správný šéf musí být co nejprotivnější a jeho hlavním úkolem je buzerovat všechny okolo. Opět se předvedla v pátek večer, když se při Mirčině příchodu do Vily ani nezvedla z postele. A tak není divu, že Pavlína hned zkraje Mirku před ní varovala. Nemyslí si o ní nic lichotivého, a to ji zná teprve pár hodin. Po chvíli se ale bosska přece jen zmobilizovala a alespoň oficiálně provedla novou VyVolenou po Vile.

Noční školení

Romaně evidentně izolace nesvědčí. Svých úletů si je zřejmě vědoma, ale nedokáže se včas zarazit. Vystihla to Eva, která jí při usmiřování po předchozím vzájemném konfliktu řekla, že rychleji mluví, než myslí. Vzápětí následovala její typická reakce – už zase vysvětlovala, že by všichni měli být na sebe hodní. Ach jo!

Sotva se trochu oklepala, už zase školila ostatní, jak se mají ve Vile chovat. Lucce se to nelíbilo, řekla jí, ať nekáže vodu, když pije víno, protože sama se normálně nechová. Thomas, který se do Romany moc rád strefuje, si přihřál svou polívčičku a Lucce z její reakce ruply nervy – nevydržela další kázání a vychrstla Romaně pití do obličeje.

Jak si vylepšit image?

Nepoučitelná Romana vzápětí všechny komandovala i při tanci, aby se o chvíli později zase urazila. Nakonec si trucovitě ustlala na zemi, přestože byla vedle Mirka volná postel. Není divu, že má dnes za sebou další mizernou noc. Nemohla dospat, již po sedmé bloumala po kuchyni, uklízela a pak začala pro všechny připravovat snídani. Myslí si snad, že včerejší dávku svých úletů vyžehlí dobrým žvancem?

Článek

Nepohoda při menstruaci trápí mnoho žen Foto: thinkstock.com

Menstruační volno: Braly byste?

V Rusku připravují návrh zákona, který by umožnil ženám v době menstruace odpočívat.

Článek

Stres nás ničí Foto: thinkstock.com

Vředy, rakovina i fleky na kůži. Co všechno způsobí stres?

Stres na naše tělo působí škodlivě, zvlášť když ho zažíváme dlouhodobě. Víte, jak se také může projevovat?

reklama

Místo činu: Mnichov Foto:
00:30 02:25
55%
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TV
20.00
DNES V TV
21.10
Americká odysea Foto:
00:55 01:55
63%
DNES V TV
20.15
Volejte věštce - nový Foto:
00:15 02:25
60%