Romana a Lucka: Začnou brzy létat facky?

Z Romanina pátečního chování bouchly saze nejen Lucce, ale i Pavlíně Foto: Z Romanina pátečního chování bouchly saze nejen Lucce, ale i PavlíněFoto: All

Romanino věčné komandování jde momentálně nejvíc na nervy Lucce. V pátek v noci se už zkrátka neudržela a vychrstla na ni obsah své skleničky. Bude ještě hůř?

Jako dubnové počasí se střídají Romaniny nálady, takže všem okolo už jde pořádně na nervy. Nejlépe zatím zvládá její výlevy Thomas, který řeší vypjaté situace dalším hecováním. Romanu tím vytáčí a baví se na její účet. Zjevně je to jeho způsob, jak si vůči ní uchovat rozvahu a psychické zdraví. Jenže co pomáhá jemu, neprospívá některým dalším VyVoleným.

Pohodářka v nepohodě

Zdánlivou pohodářku Pavlínu odrovnala napjatá atmosféra ve Vile již během prvních pár hodin. Jindy holka do nepohody dusnou atmosféru, která na ni padla hned mezi dveřmi, absolutně nezvládla a včerejší příchod kamarádky Mirky na ni zapůsobil naprosto opačně, než by se dalo předpokládat. Prostě se sesypala a proměnila v slzavé údolí.

Lucie má alergii

Předním bojovníkem na válečné stezce s Romanou je ale momentálně Lucie. Upřímná a zdánlivě vyrovnaná holka se už na ni nemůže ani podívat. Jakmile Romana otevře stavidla své nekonečné výmluvnosti, Luckou začíná lomcovat třesavka. A běda když se stane terčem jejích dobrých rad. Páteční večerní výměnu názorů už jindy klidná zrzka prostě nezvládla a vychrstla na Romanu obsah skleničky, kterou právě držela v ruce. Co poletí vzduchem příště?

 

 

reklama