Romana neumí lhát? Kdo jí neuvěřil a koho naštvala

Romanin tajný úkol - Obrázek 8 Foto: Romanin tajný úkol - Obrázek 8Foto: All

Dělala, co mohla, přesto někteří VyVolení Romaně neuvěřili. A některé z nich vzkazy od fanoušků v jejím podání, které jim sdělovala v ústraní ložnice v rámci svého tajného úkolu, vytočily či dokonce rozpálily doběla.

VyVolení jsou pobytem ve Vile už tak zpitomělí, že by snad uvěřili i zprávě o invazi zelených mužíčků s anténkami. A tak není divu, že většina z nich Romaně její pohádku zbaštila i s navijákem. Na lep jí nesedli pouze zkušený Vladko a nesporně chytrá Pavlína. Nováčky Zdenu Reginu a Jafara zase pořádně vytočila.

Nedůvěřivá Božka

Pavlína má fanoušků hodně, vzkazují jí, aby se bez Mirky držela. Měla by s Romanou vymyslet nějakou show. Energická plavovláska, které ve Vile neřekne nikdo jinak než Božka, prý samotu ve Vile zvládá čím dál líp, už se jí nestýská a připadá si den ode dne silnější. Ví, že na ni Mirka čeká, takže ji čeká štěstí. Romanině tvrzení, že jí diváci něco vzkazují, však neuvěřila.

Hádky nejsou zábavné

Kam se ztratil ten Vladko, který dělal zábavu? Podle diváků má všechno hodit za hlavu, nebo mu dají zpátky Thomase, protože byl zábavnější. Vladko to ale nebral – zábavnější rozhodně nebyl, jenom se víc hádal. Takže vzkaz prý nemá logiku. Nebo spíš zatímco dva šílí, diváci se mohou bavit na jejich účet. Je to ale opavdu tak zábavné?

Oběť teroru

Regina si dokázala získat během tak krátké doby hodně příznivců, takže je velká škoda, aby skončila kvůli cigaretám. Lidé ji prý ve Vile chtějí. Reginu taková zpráva nepotěšila, kdyby měla cigarety, byla by úplně jiná. Je jí špatně od žaludku, pořád se jí chce na záchod, je jí zle, nemůže kouřit… Základní věci jsou najíst a nechat člověka dělat, co má rád. Připadá jí to jako psychický teror. Prý se bojí, že bude muset zítra odevzdat oblečení, protože to diváci chtějí.

Naštvaná cvičená opice

Jafarovi se Romana snažila namluvit, že získal za tak krátkou dobu hodně fanoušků, takže by se neměl vzdávat. Ve Vile je sám za sebe. A hned byl oheň na střeše. Jafar prohlásil, že ho to ve Vile nebaví, udělal hloupost, že tam šel. Kdyby ho někdo chtěl vypalcovat nebo vzít do Duelu, nebude mu to vadit. Venku je krásný podzim, ve Vile už si odpočinul. Nechce ze sebe dělat cvičenou opici! Udělali ho bossem a ještě ho pruděj! Nikdo z lidí ve Vile ho nezajímá! Ví, jací diváci na VyVolené koukají, takže si nemyslí, že by je zajímal vyžranej Jafar nebo vyžraná Romana.

Romanin tajný úkol - Obrázek 1 Foto:

Co je nového u VyVolených? Sledujte Zprávy z Vily na Primě v 19:40!

Osmé Zúčtování již dnes večer, nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

Jak žijí VyVolení právě teď? Přepněte si na přímý přenos Vila živě na Prima love ve 21:50!

Článek

Romanin tajný úkol - Obrázek 10

Tajný úkol pro Romanu. Kdo z VyVolených jí uvěřil?

Poté co Romana vyrazila z Vily, údajně na setkání s jedním ze svých skalních fanoušků, vrátila se s tajným úkolem. Měla VyVoleným prozradit, jak je vidí fanoušci a co jim ...

Článek

Ozdravná kúra - Obrázek 7

VyVolení podstupují ozdravnou kúru

V zdravém těle zdravý duch – to by mělo platit i pro VyVolené. A protože první dva měsíce pobytu ve Vile prožili téměř jako jeden velký mejdan, nechal jim štáb připravit ...

Ozdravná kúra - Obrázek 1 Foto:

VyVolení mají ozdravný týden. Podívejte se na video:


Článek

Mrkněte, jak to tentokrát dopadlo

Osmé Zúčtování již dnes večer. Nenechte si ujít přímý přenos!

Dalšího duelanta vyberou VyVolení ze svého středu už dnes večer. Ke žhavým kandidátům tentokrát patří Romana a Nikol. Ani nováčci Zdena Regina a Jafar už ale nejsou ...

Článek

VyVolení se shodli - za jejich věčnou únavu prý může Romana

Hlučná Romana zabíjí ranní ptáčata

Ranní ptáče dál doskáče – platí vůbec pro některého z VyVolených toto staré přísloví? Většinou to vypadá, že se do Vily nastěhovaly samé sovy. Flámovat vydrží soutěžící do ...

Článek

Romanin tajný výlet do civilizace - Obrázek 6

Romana vyrazila do světa

I když to pravidla reality show nepřipouštějí, vyrazila v pondělí dopoledne Romana z Vily. Dokonce si dopřála vyjížďku napříč celou Prahou. Má snad nějaké výhody?

Romanin tajný výlet do civilizace - Obrázek 1 Foto:

reklama

Autosalon Foto:
08:10 09:40
50%
DNES V TVLov Foto:
20.00
Lovci záhad Foto:
08:05 09:10
72%
Kurýr (seriál) Foto:
07:50 08:55
97%
Svatby v Benátkách Foto:
08:30 09:55
29%
DNES V TVČas smrti Foto:
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20