Romana zachraňuje svět!!!

Bacha na ní! Foto: Bacha na ní!Foto: All

Dnes dopoledne se jeden z našich soutěžících stal superhrdinou! Kdo to byl, to byste nejspíš neuhádli! Je to pták? Je to letadlo? Ne! Je to…Romana! Ta se po Vile proháněla v kostýmu Supermana. Zbláznila se snad?

Zatím ještě ne! Naše milá Romanka si opět pustila pusu na špacír a dostala za to trest! Musela převzít roli Supermana a zachraňovat všechny, kdo jsou v nesnázích. Několik hodin pobíhala s vlající pláštěnkou po Vile a hledala, koho by mohla zachránit. Martin jejích spasitelských potřeb využil k osobní hygieně a zkrášlování a ani další se nebránili jejím masérským schopnostem. Skvělá příležitost se jí naskytla až ve chvíli, kdy Martina píchla vosa a ona mu hrdinsky vysála jed z rány!

Romana zachraňuje svět! To jsme to dopadli! Foto:

Článek

1. Duel plachta - Obrázek 1

Duel už dnes večer! Kdo půjde domů? Horkokrevný Vlado nebo klaustrofobik El Nino?

Nová řada světoznámé reality show VyVolení začíná nabírat na obrátkách! Dnes večer proběhne první Duel, v průběhu kterého ztratí jeden soutěžící šanci získat 5 milionů korun!

Článek

Thomas a Zdeňka: Vášně pokračují - Obrázek 10

Thomas a Zdeňka: Kdo koho má na háku?

Pravděpodobně nejsledovanějším párem ve Vile je v současné době Mirka s Pavlínou. V těsném závěsu za nimi však stále zůstává náš svalovec a naše plastiková lady! Kdo? No ...

Článek

Romana stále přechází od buzerace druhých, přes spor a kázání o slušném chování až k pláči. Se životem ve Vile si prostě neví rady.

Romana je čím dál protivnější. Mirce ani nepřišla naproti!

Kromě rozeřvaného Vladka je momentálně nejprotivnější ve Vile VyVolených Romana. V pátek večer dokonce ani nepřivítala nově příchozí Mirku. Zdá se, že jí funkce bosse ...