Romana žhavou kandidátkou do Duelu? Eva už ji nemůže ani slyšet!

Eva se brání před Romaniným "ječákem" po svém Foto: Eva se brání před Romaniným "ječákem" po svémFoto: All

Neustálé invektivy mezi Evou a Romanou několikrát vyústily v pořádnou hádku. A ta poslední opravdu stála za to! Od té doby už Eva odmítá Romaniny nekonečné tirády poslouchat. Bude její odpor tak silný, že si Romanu zvolí za soupeřku v Duelu? Sledujte Výzvu dnes ve 20.15!

Hysterický řev ve Vile už dávno není jen výsadou Vladka. Předvedla ho několikrát i Romana, a dokonce do takového stavu dokázala vytočit svými připomínkami i Evu, která už ji nemůže vidět ani slyšet. A aby si zajistila trochu klidu, dokonce si ucpala uši tampony.

Žhavých kandidátů do dnešní Výzvy je však ve Vile víc. Diváci tipují, že by si Eva mohla vybrat i Thomase, který už pije taky krev kdekomu. VyVoleným vadí jeho arogance, suverénnost, neochota přizpůsobit se a problémy, které jim působí laxním plněním úkolů. Thomas prohlašuje, že má nárok mít, či nemít na něco náladu. A dokonce to i obhajoval svým věkem!

Eva se brání před Romaniným "ječákem" po svém Foto:

Výzva s překvapením

Eva nevyužila nabídky vzdát se funkce bosse a zdá se, že je pro dnešní Výzvu nabitá energií. Jediný, koho volit nemůže, je Vladko, jenž má po minulém Duelu imunitu. Jakou ale zvolila taktiku, těžko říct. Může se uchýlit i k výzvě slabého soupeře, aby si zajistila návrat. Kdyby například porazila v Duelu Zdeničku, oslabila by tím do budoucna i Thomase. Silnější se může cítit i vůči Lucce či Láďovi, už by to ale znamenalo riziko, protože nedokáže posoudit, nakolik se tito dva zalíbili divákům.

Dnešní Výzva bude rozhodně napínavá a plná překvapení. Kromě výsledku Eviny volby soupeře si totiž Tereza Pergnerová připravila pro jednoho z VyVolených obrovské překvapení a ve studiu přivítá zajímavé hosty.

Nenechte si ujít přímý přenos Výzvy na Primě dnes ve 20.15!

Článek

Tábory ve Vile

Další Výzva už dnes, tábory ve Vile se přeskupují

Už dnes večer bude Eva vybírat soupeře do Duelu, takže atmosféra ve Vile dál houstne. Holky vytvořily dámský klub, Romanu nesnáší už snad úplně každý a Martin se dokonce ...

Mirek si právě vyslechl verdikt štábu Foto:

Článek

Tentokrát Romanu uklidňovali Martina a Lucka

Hysterickou Romanu vyhnali na terasu

Další hysterický záchvat gigantických rozměrů popadl Romanu hned po úterním Zúčtování. A byl tak intenzivní, že ji VyVolení velmi razantně požádali, ať si jde řvát ven. ...

Článek

Romana se po Zúčtování vyřádila na Evě. Půjde s ní ve čtvrtek do Duelu?

Po Zúčtování: Ve Vile dusno jako v prádelně

Už to není dovolená. Druhé Zúčtování konečně proběhlo opravdu podle pravidel. Padala slova kritiky. Vyslechnout si nepříjemnou pravdu před celým národem není příjemné. ...

 

 

reklama

20:15 22:20
7%
DNES V TVLov Foto:
20.00
Lov Foto:
20:00 21:10
28%
Čas smrti Foto:
20:15 22:20
3%
DNES V TVČas smrti Foto:
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20