Rozhovor: Sabinu už Thomas nechce!

Thomas Backstage  - Obrázek 4 Foto: Thomas Backstage - Obrázek 4Foto: All

Pobyt ve Vile nejspíš trochu zamíchal Thomasovými mozkovými závity. Poté co vyšlo na veřejnost několik jeho vážných osobních problémů, dává si pozor na každé slovo. Pouze na adresu bývalé přítelkyně Sabiny nešetří kritikou.

Do zázemí reality show na pražském Barrandově dorazil v neděli Thomas, který v pátek prohrál v Duelu titánů s Vladkem. I s ním se ještě setkáme večer v Noční show s Agátou Prachařovou. Nejprve se ale konečně mohl poprvé v klidu rozhlédnout po okolí Vily VyVolených, kterým ho doposud vozili pouze limuzínou do studia a zpět. Nahlédl i do kamerového crossu a podíval se, jak to funguje na štábu a v režii jedné z největších reality show na světě. A co nám prozradil?

Jaké to bylo vylézt z Vily?
Příjemné, protože pro mě to bylo ve Vile hodně náročné. Po vypadnutí Zdeničky jsem měl strašný nervy a pásový opar, přestal jsem jíst i spát. Teď si potřebuju dát do cajku osobní život a všechno možný kolem. Venku se toho za dva měsíce moc změnilo.

Zůstaneš hned se Zdeničkou?
Ta chce rozjet kariéru a chodit po večírcích. Až si dám do pořádku osobní život doma, tak za ní přijedu a budeme se vídat. Co bude dál, zatím nemůžu říct. Známe se jenom z Vily, a to je strašně málo. Potřebujeme se poznat, jakej kdo jsme venku, a podle toho se bude odvíjet budoucnost.

Jak na tebe působilo, co ses dočetl a viděl?
Byl nepříjemný začátek kvůli vztahu se Sabinou. Náš vztah byl už vlastně u konce a já jiný nehledal. Ale stalo se. Pro mě nebyl problém ukončit vztah, který už byl u konce. Nic jsem od Zdeňky neočekával. Od začátku mi říkala, že se chce zviditelnit a najít práci a uplatnění v Praze. Já jí šanci přeju a aby ji využila…

Co tě zasáhlo nejvíc?
Když jsem vylezl z Vily, koupil jsem si bulvární tisk a první, co jsem viděl, bylo: Pravda o Thomasovi – bije a šmíruje ženy. Nikdy jsem ženy nešmíroval ani nebil. Tohle pochází z úst Sabiny, která bohužel utrpěla nějaký šok z toho, že jsem se zamilovat. Co o mně napovídala do televize a novin, to byla jenom ješitnost. Kdyby byla trošičku inteligentnější, tak by to určitě neudělala. Ale jelikož je taková, jaká je, tak prostě řekla, jak to cítila  a neuvědomovala si následky.

A co se ti líbilo?
Hlavně vtipný reportáže a určitě jsem se nechoval jenom špatně. Překvapily mě komentáře diváků, že mně hodně lidí fandilo, ale hlasování dopadlo tak jak dopadlo. Včera jsem se dostal poprvé mezi lidi. V nákupním centru mě zdravili, chtěli podpisy a říkali, proč jsem Vlada nezabil. Spíš se na mě dívali pozitivně. Nezaznamenal jsem žádný negativní komentář, proběhlo to docela dobře.

Jaká to bylo?
Příjemný. Užívám si to, ale vím, že je to jen bublina, která časem splaskne.

A co využít pozornosti médií?
Je mi osmatřicet a na večírky chodit nechci. Když bude nějaká společná akce, tak přijdu, když bude nějaká nabídka, tak ji určitě přimu. Ale sám nic vyhledávat nebudu. Zdenička to vidí jinak.

Sabinina tvrzení popíráš. Pro ni to ale taky nebylo lehké…
Za tu krátkou dobu, co jsem venku, jsem se leccos o ní dozvěděl. Já na ni nežárlím, je to její věc. Nikdy jsem na ni nežárlil. To, že jsem našel na facebooku, bylo spíš otázkou cti. Jak se na mě budou lidi dívat, když chodím s holkou, která zveřejňuje své porno fotky na internetu. Dal jsem jí za to jednu výchovnou facku.

Proč dávala takové fotky na seznamku, když byla s tebou?
Protože žárlila, že si dopisuju s kamarádkami. Bylo to dětinský, uražená ješitnost a hloupost. Kdyby byla trochu inteligentnější, tak by to pojala jinak. Její rodinu jsem bral jako vlastní, bylo mi s nimi dobře. Jestli jsou na mě naštvaní, to se dozvím až teď.

Když to se Zdeničkou nevyjde,  chtěl by ses k Sabině vrátit?
Za to, co řekla do médií a jak se chovala v televizi, se k ní určitě nevrátím. To vím stoprocentně, na to můžu dát svůj život. Co se týká Zdeničky, máme ůplně jinou představu o životě. Ale pokud bude chtít, já se jí přizpůsobím.

Jsi opravdu zamilovanej?
Nic jsem nehrál. Zdenička je atraktivní a líbí se mi… takže jsem zamilovanej. Ale toleruju, že mi nic neslibovala a nic nehrála.

Bude tě mrzet, když nakonec třeba nebudeš mít ani jednu?
Že nemám Sabču mě určitě mrzet nebude a se Zdeničkou uvidíme. Nebudu nikoho přesvědčovat, aby se mnou chodil.

Thomas Backstage  - Obrázek 1 Foto:

Co je nového u VyVolených? Sledujte zprávy z Vily, na Primě dnes v 19:40!

Co se děje ve Vile, když už možná spíte? Dívejte se na Noční show s Agátou Prachařovou, na Primě v neděli ve 23:05!


Článek

Dekontaminace Vladko  - Obrázek 3

Vladko se stal hrozbou pro lidstvo. Na něj!

Stěny Vily rozvibrovala varovná siréna: Pozor, radioaktivní nebezpečí! Vladko je radioaktivní, okamžitě ho musíte dekontaminovat! VyVolení si ho pořádně vychutnali. A ...

Dekontaminace Vladko  - Obrázek 1 Foto:

Článek

RADIACE  - Obrázek 12

Kdo poletí do vesmíru, musí složit zkoušky

Do vesmíru nemůže letět kdekdo, každý kosmonaut musí prokázat, že je vybaven potřebnými znalostmi a dovednostmi. Test odbornosti museli tudíž absolvovat i VyVolení. Kdo je ...

RADIACE  - Obrázek 1 Foto:

Článek

Radiace - talismany - Obrázek 10

VyVolení obětovali lidstvu talismany

Obyvatelé Vily mohli zachránit před zkázou celou planetu, pokud obětují, co je pro ně nejcennější. Každý z nich má přece s sebou něco takového pro štěstí! Tak tvrdý zásah ...

Radiace - talismany - Obrázek 1 Foto:

Článek

RADIACE  - Obrázek 3

Video: Kdo zachrání lidstvo? Odskáče to Honza!

Ve Vile došlo k jadernému výbuchu, budoucnost byla v rukou VyVolených. Kdo zachrání lidstvo a zajistí další generace? Těžký úkol, když ze tří mužů ve Vile jsou dva gayové!

Dát si rozcvičku v atombordelu, jak vojáci říkají protichemickému obleku, tak to je výkon! Mrkněte na video:


Článek

Vladko už zase vymýšlí, čím rozvířit stojaté vody

Vladko v tajném spolku?

Další den po Thomasově vyřazení odstartoval ve Vile jako v romantickém filmu. Všichni byli na sebe slušní, s elánem plnili úkoly a nikdo se nehádal. A tak Vladko už zase ...

reklama

Dařbuján a Pandrhola Foto:
16:10 17:45
24%
DNES V TV
20.00
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
Closer IV (14)
Closer Foto:
16:25 17:20
12%