Soutěžící si všechno vyříkali: Pavlína: "Ty mi budeš strašně moc chybět, strašně"

VV Rozhovory Foto: VV RozhovoryFoto: All

Přinášíme vám další nálož rozhovorů, které mezi sebou naši VyVolení vedli během středečního večera. Z nich asi nejlépe poznáte, jaké jsou momentálně ve Vile vztahy!

Lucka vs. Vladko

Lucka: Musíme se držet. (za ruce)

Vladko: To jsme nikdy nedělali, je to divný.

Lucka: Hodně divný.

Vladko: Co říct, co se mi líbí: jsi velmi chytrá, mám rád inteligentní lidi. V týhle soutěži máš svoji úroveň, víš, co se kolem tebe děje. Víme to oba, jen jinak reagujeme, ale nesnížila ses k tomu, co používali ti ostatní, za to klobouk dolů.

Lucka: Mně se líbí tě škádlit, brutálně mi to přináší radost, ale tak, aby ses nevytočil. Mě baví ti škodit. To mě baví, že jsi soutěživej a jdeš si za svým cílem. Na mne už jsi moc starej. Být ti 20, budu ti strašně fandit, musím ti prostě škodit.

Vladko: když mi jdeš škodit a já to vím, tak mne to stejně rozčílí…přečtený se máme navzájem.

Lucka: Já si nedokázala představit, že tu spolu sedíme a bavíme se, ale jde to.

 Pavlína vs. Vladko

Vladko: Pavlíno, mám tě rád, moc jsem si tě oblíbil, tady tě nemohu na 100 % poznat a nevím, jaký máš pocity. Jen jednu věc: trochu kritika, když přijde cokoli, co se ti nelíbí – nedělej kyselý obličej, já to pak taky chytám.

Pavlína: Pro mne je tu jedna nevýhoda, ty kokos, já nechci, ok, a to, že tě mám, myslím si, že mi to tady strašně moc ubližuje a že mne to strašně moc ublíží, že tě mám ráda a že bych se měla chovat jinak.

Vladko: To mne napadlo taky.

Pavlína: Já si představuji příští týden…

Vladko: Jo tohle myslíš….neříkej to.

Pavlína: Já bych tě nejradší zabila, někdy mi lezeš na nervy, jde o prd, někdy moc řveš, a strašně moc těžce se mi to říká…ty mi budeš strašně moc chybět, strašně.

Vladko: Mě mrzí, že ti nemůžu dát víc, i kdybych chtěl…

Pavlína: Já vím, proč to pořád říkáš, že doufáš, že budeme kamarádi, já to vím, doufám, že se venku to pouto nerozpojí, i když si člověk nemůže být jistý.

Vladko: Já nechci slibovat, ale přeju si…v první řadě jsem s nikým nechtěl, tady ve 4. jo, přeju si to, nemám moc přátel, vím, že potřebuješ tu jistotu, tu nemáme.

 Pavlína vs. Regina

Pavlína: O.k., když jsi přišla minule, brala jsem ti energii, hodila jsem to za hlavu, teď ti nevěřím vůbec, já tě neznám.

Regina: Mě mrzí, že jsem nastoupila jako soutěžící, první den jsem měla radost, pak jsem z vás už byla vyždímaná.

 A výsledek všech těchto rozhovorů? Lucka a Pavlína nevěří Romaně. Lucka a Vladko se respektují a Lucku baví mu škodit. Romana je tak trochu provařená svým taktizováním. Lucka s Pavlínou se respektují a jsou k sobě upřímné. Pavlína s Vladkem jsou kamarádi a záleží jim na sobě. S největší pravděpodobností se budou vídat i po soutěži.

Nezapomeňte nás sledovat dnes ve 20:15 ve Výzvě na Primě a vile živě ve 21:50 na Prima Love!

 

Článek

VV debatují

Soutěžící si všechno vyříkali: Vladko : "Tebe nejde nemít rád, ty jsi tak jiná."

Během středečního dne měli naši soutěžící za úkol hezky pěkně si popovídat. Sice je trochu smutné, že musí obdržet zrovna takový úkol, na druhou stranu – po třech měsících ...

 

Článek

VV Romana

Video: Romana maže med kolem pusy!

Již dnes si bude Lucka z posledních 3 zbylých soupeřů vybírat někoho do pátečního Duelu. Ten, kdo si to velice dobře uvědomuje je Romana. Lucce maže med kolem pusy už od ...

 

Článek

Vladko se rozčiluje

Video: Vladkův velký záchvat

Po téměř 3 měsících tečou ve Vile nervy úplně každému. Vladko je jeden z těch, kterému se hysterické záchvaty rozhodně nevyhýbají. Příchod Reginy mu jeho křehké nervy ...

 

Článek

VV měření 2

Video: Velké měření! Kdo má kolik přes zadek?

VyVolení jsou ve Vile už několik měsíců a málokdo z nich vypadá stejně, jako když do soutěže přišel. To, že soutěžící tloustnou je téměř pravidlem. Naše vina to ale není!

 

Článek

Erotika - Mýdlový tanec 2

Anketa: Čí striptýz se vám líbil nejvíce?

Vila VyVolených toho zažila už hodně a pravidelní diváci toho už také viděli spoustu! To, co vám nemělo utéct, byly striptýzy: VyVolení se totiž svlékali...a často! Pokud ...

 

 

reklama