Šesté Zúčtování již v úterý večer – sledujte přímý přenos ve 20.15!

Nervového vypětí není ve Vile ušetřen nikdo. Thomas si tak dokonce uhnal pásový opar Foto: Nervového vypětí není ve Vile ušetřen nikdo. Thomas si tak dokonce uhnal pásový oparFoto: All

S blížícím se dalším Zúčtováním dál graduje souboj mezi Vladkovými přívrženci a odpůrci. Kdo odejde tentokrát od tabule s nejvyšším počtem palců? Troufnou si VyVolení na některého ze silných hráčů? Sledujte přímý přenos na Primě v úterý ve 20.15!

Pondělí se sice ještě ve Vile odvíjí, jako by o nic nešlo, destrukční mašinerie Zúčtování-Výzva-Duel už však všechny VyVolené zcela pohltila. V podvědomí neustále hodnotí soupeře, chytají se maličkostí, které by jim mohli „spočítat“, a vzájemně se snaží zhodnotit své pozice v očích diváků. Je to logické, vždyť všem jde o totéž – o pět milionů korun v hotovosti!

Nelítostná bitva

V každodenním světě už se svedly nelítostné bitvy o mnohem menší částky a leckdy byla kvůli nim i prolita krev. A tak není divu, že prapůvodní náznaky rodícího se přátelství už dávno odvál z Vily čas. Koexistují v ní dva znepřátelené tábory, jimž velí dva supersilní hráči Vladko a Thomas. Pravidla show je nutí nejen sdílet jeden uzavřený objekt, ale navíc musí spolupracovat při plnění úkolů. Někteří VyVolení to stále ještě zvládají díky smyslu pro humor, například Lucka či Láďa. Jiným ale už dávno došel.

Na koho to slovo padne…

Stupňující se emoce nebývají v důležitém rozhodování příliš dobrým rádcem. Většina VyVolených je v jejich zajetí, takže je tentokrát mimořádně obtížné odhadnout, kdo se stane v úterý šestým zúčtovaným. Ve Vile se mnohem častěji řve a pláče než rozumně uvažuje. O strategii ani nemluvě. Další „palcování“ tudíž může odnést praktiky kdokoli. Nejspíš podle toho, kdo se kdy na koho křivě podíval. Tipněte si, koho VyVolení pošlou do dalšího Duelu.

Anketa

Kdo dostane při úterním Zúčtování nejvíc palců?

hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat

Další Zúčtování už v úterý ve 20:15:

Co je nového u VyVolených? Sledujte Zprávy z Vily na Primě v 19:40!

Nenechte si ujít Denní rekapitulaci na Prima love ve 21:20!

Článek

VyVolení natáčeli film o Zdeničce a Thomasovi

Natáčení ve Vile: Režisér šílel, autor se vztekal

Zákeřnosti filmařského řemesla okusili VyVolení na vlastní kůži při natáčení filmu o Thomasovi a Zdeničce. Rejža Vladko byl neustále na infarkt, scenárista Thomas zase ...

Asistentka režie Lucka neboli Vladkův hromosvod Foto:

Článek

vecirek - Obrázek 1

Večírek: VyVolení odpískali poločas!

4. řada reality show VyVolení je v polovině. Taková příležitost přímo vybízí k tomu to pořádně oslavit, a taky že ano! Party to byla veliká!

Článek

Casting - Obrázek 2

Video: Casting do filmu: Kdo dostal roli?

Neděle patřila filmu! Zatímco polovina z vás se na ně určitě doma dívala, naši VyVolení jeden natáčeli! Vše začalo, jak to tak u filmu bývá, castingem! Jak to probíhalo?

Casting - Obrázek 1 Foto:

Dostat roli ve filmu není jen tak. Mrkněte se, jak se dařilo VyVoleným na castingu:

Článek

VV Nikol a Thomas

Video: Thomas a Nikol řeší Zdeničku: „Asi sem fakt blbej“

Rozhovory jsou ve Vile na denním pořádku: někdy jsou skutečně banální, jindy zase úplně o ničem. Stane se ale, že se týkají ožehavých témat. Takový byl i rozhovor Nikol a ...

Nikol rozmlouvala Thomasovi vztah se Zdeničkou. Podívejte se na video:


reklama

DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
Closer IV (10)
Closer Foto:
16:40 17:40
8%