Skandál na spadnutí! Martin krade?

Martin chodí druhým na cigára. Kdo mu to vyčte první? Foto: Martin chodí druhým na cigára. Kdo mu to vyčte první?Foto: All

Co je tvoje, to je moje – a co je moje, do toho ti nic není! Podle tohoto „pravila“ jakoby se řídil stále častěji Martin. Naprosto samozřejmě si bere cokoli podle potřeby a VyVoleným tím už pořádně pije krev. Dokonce už padlo obvinění, že krade!

Nejčastějším jablkem sváru ve Vile jsou mezi kuřáky cigarety, kterých bývá občas krutý nedostatek. Ale zatímco druzí si vycházejí vstříc, a když vypukne nouze, spravedlivě se rozdělí, Martin si prostě cigáro vezme. Jedno komu. Enže na ro „Je to zloděj,“ zaznělo už na terase na jeho adresu. Hlavně holky už ho mají plné zuby, zatím se ale ani jedna neodhodlala říct mu to do očí.

Marnotratný sobec

K Martinově neschopnosti komunikace s ostatními se přidávají další nectnosti. Především sobeckost a nehospodárnost. Například bez mrknutí oka vyhodil do koše půlku pizzy, aniž se zeptal, jestli na ni třeba někdo nemá chuť. Kdo o něj doma tak oddaně pečoval a dopřál mu vše, na co jen pomyslel? Prozatím si toho VyVolení příliš nevšímají, protože ještě nepocítili nedostatek. Ale i takové chvíle už v minulých řadách VyVolených nastaly a nejspíš dolehnou i na současnou Vilu. A teprve pak nastanou Martinovi opravdu krušné chvíle!

Sledujte Zprávy z Vily na Primě v 19:40!

Nenechte si ujít v přímém přenosu první Výzvu, na Primě dnes ve 20:15!

 

reklama

Mr. & Mrs. Smith Foto:
21:40 00:15
27%
DNES V TV
20.00
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
Gigolové I Foto:
22:15 22:45
25%