Sledujte Noční show již dnes večer: Lucka a její sado-maso i co vykouklo Nikol!

Nikol ve sprše - Obrázek 3 Foto: Nikol ve sprše - Obrázek 3Foto: All

Vila VyVolených zažívá nejen ostré hádky a vyhrocené situace, ale i lechtivé scénky a smyslné pohledy! Všechny uvidíte dnes večer v Noční show! Sledujte, co všechno vám Agáta odhalí!

V pátečním Duelu Vilu opustil Martin – to už je známá věc! V noční show se ale můžete mrknout na to, jak stačil před svým odchodem dovádět s Luckou: jejich sado-maso scénka se zapíše hodně hluboko! Naše holka od krav Lucka se opravdu nezdá: už na sebe prozradila účast na hromadném sexu a její výrok o tom, že si pamatuje pouze jména těch sexuálních partnerů, kteří měli psa, a ostatní se jí z paměti vypařili, je už památný!

Uvidíte sexy tanečky, dovádění ve sprše a naší krasavici Nikol možná vykoukne něco, co by rozhodně neměly vidět osoby mladší 18 let! Pusťte si video, ale dětem a náctiletým zakryjte oči – mohly by jim totiž vypadnout z důlku!

Na Noční show se podívejte dnes ve 23:05!

 Video upoutávka Noční show :

Video: Nikol se předvádí v koupelně:

 

Nikol ve sprše - Obrázek 1 Foto:
agáta noční show  - Obrázek 1agáta noční show - Obrázek 1

 

Článek

VV Strašidelná noc

Ne reality show, ale HOROR! VyVolení byli polomrtví strachy!

VyVolení zažili noc plnou děsu a hrůzy! Ve Vile se totiž začaly dít podivné věci, ze kterých běhal mráz po zádech…nejen soutěžícím, ale i celému našemu štábu!

 

Článek

doktor Emil - Obrázek 4

Vyvolení si pohráli s doktorem Emilem

Napnul prostěradla, načechral polštáře, a pak už zval do své sexuologické ordinace jednoho Vyvoleného za sebou. Kdo? Doktor Emil Zajac.

 

Článek

Laďa 1 - Obrázek 11

Láďo, proč to děláš??

Láďa je ve Vile stále velkou záhadou – nikomu nevadí a téměř všichni ho mají rádi. Rady a porady ohledně toho, jak by se měl změnit, si vyslechl snad už od každého. Neleze ...

Článek

Deník z Talentu 2013: Den první - fanoušci čekají na příjezd poroty

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT startuje! Porota už přijíždí. Podívejte se!

Čtvrtá řada nejúspěšnější talentové show, která změnila životy mnoha lidem, je opět tady! ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT startuje už v neděli 15. září ve 20:15 na Primě!

Článek

Milování má mnoho podob Foto: thinkstock.com

Největší sexuální tabu pro muže? Tohle nikdy nepřiznají!

Jsou věci, které nám nikdy nikdo pořádně nevysvětlí a musíme na ně přijít sami.

Článek

Tak jak to tedy je? Foto: thinkstock.com

I muži předstírají orgasmus. Ale proč?

Také jste si myslela, že vyvrcholení muže je tak nějak nedílnou součástí milování? Omyl, i oni občas orgasmus jen předstírají. Víme proč.