Šok: Mirka zpět ve Vile!

Mirka zpět - Obrázek 6 Foto: Mirka zpět - Obrázek 6Foto: All

Naši VyVolení jsou už sem tam na nějaké návštěvy zvyklí – mezi sebou mohli přivítat například Petra Zvěřinu nebo třeba božskou Markétu z pořadu Božské dorty od Markéty. Do Vily přišly Thomase podusit i jeho dvě dívky, Zdenička a Sabina. Tentokrát se štáb rozhodl udělat radost Pavlíně!

Mirka byla nejen hostem včerejšího přímého přenosu, ale po jeho skončení se přesunula do Vily! Ve chvíli, kdy Pavlína uviděla Mirku, byla v šoku – nejspíš jen proto jí okamžitě neskočila kolem krku, ale šla si v klidu odložit talíř s jídlem a pak jen stála a koukala. Přivítání tedy zbylo na Mirce, která svou přítelkyni objala, což spustilo vodopády slz.

Mirka se pak šla pozdravit s ostatními – objala se s Vladkem, Evou a Romanou a pak se s Pavlínou zavřely do malé ložnice.

Mirka: „Já jsem na tebe tak pyšná“

Pavlína: „Já jsem tlustá jako prase.“

Článek

Jídlo je nejlepší zábava! Foto: FTV Prima/Thinkstock.com

Dietologové: VyVolení se cpou jako zjednaní a tloustnou!

Všimli jste si někdy při sledování VyVolených, co jednotliví aktéři ve Vile jedí?

Překvapivě hned na začátku řešily Nikol – jak to bylo a jak to všechno vlastně vidí zvenku Mirka. Pavlína místo toho, aby byla šťastná, že má Mirku u sebe, pláče, protože ví, že zase odejde!

VyVolení poté měli hlasovat, zda by Mirka měla ve Vile zůstat, nebo nikoliv: všichni hlasovali pro, až na Nikol! Mirka měla ještě navíc zvolit smraďocha Vily na základě jejího prohlášení, že jim to tam pěkně smrdí! Po očichání všech označila Lucku, která se z toho docela sesypala. Není divu, že jí z toho bylo dost trapně! Lucku pak museli důkladně osprchovat!

Nezapomeňte nás sledovat dnes ve Zprávách z Vily v 19:40 a Denní rekapitulaci ve 21:20 na Prima love!

Fotogalerie: Mirka je zpět

Mirka zpět - Obrázek 1 Foto:

 

Článek

Do pátečního Duelu poslali VyVolení Jafara

Osmé Zúčtování pročistilo vzduch. Do Duelu půjde Jafar!

Úterý bývá ve VyVolených již tradičně večerem velkých překvapení. Jako hosta večera přivítala Tereza Pergnerová ve studiu vyřazeného Pepu a mezi diváky nechyběla ani ...

 

Článek

Největší zabiják? Nuda! - Obrázek 11

VyVolení se zbláznili!

Vladko rozčíleně chodí kolem bazénu, Eva si napařila na hlavu kartonovou krabici a Pavlína zase kilovku mouky… co se to zase ve Vile děje? V podstatě nic, to se jenom ...

 

Článek

Zatímco Vladko má prý Romanu přečtenou, Jafar pořád ještě neví, co si má o ní myslet

Vladko má Romanu přečtenou

Spor, který se zřejmě pořádně protáhne, se rozhořel mezi Vladkem a Romanou. Temperamentní Vladko prohlásil, že jí vidí do karet jako nikdo jiný a má ji přečtenou. Navíc ...

 

Článek

Romanin tajný úkol - Obrázek 8

Romana neumí lhát? Kdo jí neuvěřil a koho naštvala

Dělala, co mohla, přesto někteří VyVolení Romaně neuvěřili. A některé z nich vzkazy od fanoušků v jejím podání, které jim sdělovala v ústraní ložnice v rámci svého tajného ...

Článek

Emoce musí ven!

Kvůli čemu se nejčastěji hádáme? U VyVolených za to může i zanedbaný sex

Nejen VyVolení, i my všichni ostatní si čas od času zkracujeme život nesmyslnými hádkami. Proč to vlastně děláme a jaká je první pomoc?

reklama