Speciální Zúčtování: Nejvíce palců dnes dostala Regina!!!

Regina ve Vile - Obrázek 10 Foto: Regina ve Vile - Obrázek 10Foto: All

Čtvrteční den je již tradičně spojován s Výzvou, tedy s momentem, kdy si zúčtovaný člověk vybere, s kým se utká v pátečním Duelu o přízeň diváků! Dnes bylo ale vše jinak! Zúčtování proběhlo totiž dnes! Nejvíce palců získala Regina!

V soutěži VyVolených se totiž v úterý stalo něco nevídaného! Zúčtování, během kterého obdržela nejvíc palců Zdena, bylo anulováno a Zdena byla vybídnuta k tomu, aby si okamžitě sbalila své věci a opustila prostory Vily! A proč se to všechno takhle zvrtlo? Štáb VyVolených jednoduše přestalo bavit Zdeny neustále fňukání, skuhrání a dožadování se odchodu z Vily a ze soutěže! Zdena se negativně stavěla k plnění úkolů, ve Vile vlastně jen jedla, pila, spala a kouřila…možná ještě bezcílně bloumala po místnostech a debatovala s ostatními soutěžícími. Takhle se ale soutěž o 5 milionů nehraje! Zdena si asi neuvědomila tu obrovskou příležitost, kterou vstupem do soutěže získala, a ani to, co by dali mnozí ostatní za to, být na jejím místě!

V každém případě štáb VyVolených v úterý po Zúčtování ukončil její „trápení“ a Zdena musela neprodleně ze soutěže odejít! Patovou situaci se rozhodl štáb vyřešit nejsnazší možnou cestou – další Zúčtování se tak odehrálo dnes s tím, že Zúčtovaný má jen několik minut na promyšlení, koho si vezme do zítřejšího Duelu!

Během dnešního Zúčtování získala nejvíce palců Regina a již za několik málo minut bude muset vyřknout jméno a s člověkem toho jména půjde do zítřejšího Duelu! Počkejte si s námi, již za chvíli uslyšíte, kdo to bude!

 Nezapomeňte nás sledovat ve Vile živě ve 21:50 na Prima Love!

Článek

Regina a Striptýz

Pět filmů, které se podobají VyVoleným!

Všichni z obyvatel VyVolených za sebou mají životní příběhy, které by se daly zfilmovat na velká plátna. Nevyřešená sexuální orientace, problémy s matkou či profese, která ...

 

Článek

Třídění potravin

Video: Zeleninová hádka!

Naši VyVolení měli včera za úkol vytřídit lednici, ve které už některé potraviny téměř pochodují! Proto měla proběhnout dekontaminace! Skončilo to – jak jinak – než ...

 

Článek

Zdenka a její chlapci Foto: facebook

Zdeničko, víš vůbec, co je ten chlap zač?

Silikonová neVyVolená Zdeňka Soušková se po odchodu z Vily ukazuje s pozoruhodnými typy mužů. A ti jsou mezi sebou navíc zvláštně provázaní.

 

Článek

„Jsem rád, že to bude takové vaření dvou kliďasů," vtipkuje před sobotou Zdeněk Pohlreich

Vladko a Lucie z VyVolených budou vařit živě s Pohlreichem

V sobotní show Česko vaří s Pohlreichem živě se kromě Lucie Bílé těšte i na telemost z vily VyVolených. Jakou show předvedou VyVolení v sobotu večer u sporáku? Zachrání ...