Superboss poprvé vychovával. Thomas dostal lekci

Už při druhém zúčtování nanečisto Thomas zjistil, že ho ve Vile nemá nikdo rád Foto: Už při druhém zúčtování nanečisto Thomas zjistil, že ho ve Vile nemá nikdo rádFoto: All

První Zúčtování dalo v úterý večer pořádnou lekci především Thomasovi. Poté co skončil přímý přenos, uspořádal superboss Petr Zvěřina ještě další cvičné Zúčtování, aby vysvětlil VyVoleným, jak má tato volba opravdu vypadat. A největší lekci dostal Thomas – zjistil, že ho nikdo ve Vile nemá rád!

Pohodlná dovolená za zdmi Vily definitivně skončila a začala tvrdá hra o vysněných pět milionů korun. Během prvního Zúčtování to konečně došlo i těm nejnatvrdlejším soutěžícím. Přispěl k tomu superboss Petr Zvěřina, který vzápětí po skončení přímého přenosu uspořádal další, tentokrát cvičné Zúčtování. Vyčetl VyVoleným, že se neumějí před kamerami chovat, a hodlal jim předvést, jak se to dělá.

Pravda vyšla najevo

Zatímco v přímém přenosu většina soutěžících zjevně vyhověla prosbám El Nina, že chce do Duelu, protože pobyt ve Vile není nic pro něj, tentokrát se rozhodovali opravdu sami za sebe. A výsledek byl překvapivý. Zúčtovaný sice opět dostal osm palců, namísto El Nina jím však byl Thomas. Nejčastějším důvodem byla jeho netolerantnost vůči lidem jiné sexuální orientace.

Unese Thomas pravdu?

Večerní nálada se pak postupně zlepšovala, Romana zase zvedla stavidla své ukecanosti a Pavlína se dokonce jako první roztančila. Jen Thomas, Míra a Zdenča dál donekonečna rozebírali noční bouřlivou hádku. A zamlklý Thomas měl o čem přemýšlet nejen celý večer, ale měl zjevně i špatné spaní. Dokáže se ovládnout a se svým chováním konečně něco udělat?

O prvním Zúčtování čtěte ZDE:

Článek

El Nino to zřejmě s přesvědčováním ostatních, že chce domů, pořádně přehnal

První Zúčtování: VyVolení už mezi sebou nechtějí El Nina!

Emoce ve Vile létají jako na horské dráze. Není divu, že se promítly i do dnešního prvního Zúčtování. Prvním, koho soutěžící poslali do Duelu, a tudíž si ve čtvrtek bude ...

Rekapitulace

 

 

reklama

Siska Foto:
02:25 03:25
31%
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
Rychlost zabíjí Foto:
02:15 03:05
58%
DNES V TV
20.00
DNES V TV
21.10
Živí mrtví Foto:
02:40 03:20
10%
DNES V TV
20.15