Šutr v Nikolině žaludku – Jafar!

Nikol znovu ve Vile - Obrázek 5 Foto: Nikol znovu ve Vile - Obrázek 5Foto: All

Prohru s golemem, který se ve Vile sotva ohřál, nemůže Nikol stále skousnout, i když se tváří statečně. V prvním setkání po Duelu si ale vůči němu nebrala servítky. Získává snad Jafar fanoušky věčným brbláním a vulgárními nadávkami?

První setkání Nikol s Jafarem po prohraném Duelu zprostředkovala zapřisáhlým rivalům moderátorka Tereza Pergnerová prostřednictvím obrazovky v obýváku během úterního Zúčtování. Sexy brunetka využila situace a rovnou si do něj rýpla otázkou, jak si vysvětluje svou výhru v Duelu, když se ve Vile jenom válí na gauči. „To se asi díváš na jiný pořad,“ odsekl jí v tu ránu našlápnutý obr.

Další souboj v přímém přenosu

V klidu neproběhlo ani jejich následující setkání – tentokrát už tváří v tvář při Nikolině návštěvě Vily. Naštvaný Jafar brblal, že je mu z toho, co mu Nikol řekla v přímém přenosu, na bl… „Tady už Nikol nebydlí, tady ne!“ vztekal se. A jen co prošla dveřmi, Nikol v záplavě „lichotek“ na jeho adresu pokračovala. Zopakovala, že se ve Vile jen válí, a jestli si myslí, že může porazit úplně všechny, tak mu to přeje. Je prý moc sebejistý. Golem byl uražen. „Byla to špinavost, když o mně řekla, že jen ležím na gauči,“ vztekal se. „Dělám show tam, kde je to třeba, venku se tím živím.“ Vzápětí se ho Nikol zeptala, jestli si připadá jako pán kvůli tomu, že ji porazil.

Slušnost vítězí?

Během pár minut Jafarovi zchladla hlava a zřejmě mu došlo, že se rozhodně nechová jako gentleman. A tak se to snažil honem napravit, ovšem pouze v soukromí. K posypání hlavy popelem si pozval do prádelny nejen Nikol, ale i Lucku, a snažil se jim vysvětlit, že se vzteknul a naštval, protože měl pocit, že ho obě koply pod pás. Jestli to lze, tak mi odpusťte,“ požádal je. Myslel to upřímně, nebo se jen snažil sbírat další body u fanoušků?

Video: 


 

Nikol znovu ve Vile - Obrázek 1 Foto:

Co je nového u VyVolených? Dívejte se na Denní rekapitulaci na Prima love ve 21:20!

Koho si vybere Lucka do Duelu? Nenechte si ujít přímý přenos Výzvy ve čtvrtek na Primě ve 20:15!

Článek

Nikol Backstage - Obrázek 3

Video: Nikol při Zúčtování: Po kom se jí stýská a koho nešetří?

Žhavá kandidátka na vítězství, která překvapivě vypadla ze hry v Duelu s obrem Jafarem, přišla do studia Vyvolených během úterního Zúčtování. Jak snáší prohru a kdo jí ...

Nikol Backstage - Obrázek 1 Foto:

Článek

9. Zúčtování

Napínavé Zúčtování: Do Duelu poslali Lucku!!

Úterní večer = Zúčtování, to je známá věc! Otázka, která však pokaždé visí ve vzduchu, je, kdo získá nejvíce palců! Tentokrát to byla Lucka!

Článek

Jafar vaří - Obrázek 4

Video: Jafar vaří...a vzteká se jak malý kluk!

Během pondělního svátečního dne dostal Jafar úkol – asi nejtěžší za těch 14 dní jeho působení v soutěži! Měl totiž uvařit! On z toho nijak odvařený nebyl...spíš naopak!

Jafar vaří - Obrázek 1 Foto:

Proč vařit pro ostatní? Jafar tento úkol chápal jako trest. Mrkněte na video:


reklama

Hudba z Marsu Foto:
23:40 01:30
20%
DNES V TV
20.00
DNES V TVLov Foto:
20.00
Hangár 1: Akta UFO Foto:
23:10 00:05
86%
DNES V TVLov Foto:
20.00
22:10 00:05
95%
Volejte věštce - nový Foto:
23:45 01:55
14%
DNES V TV
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20