Tajný úkol pro Romanu. Kdo z VyVolených jí uvěřil?

Romanin tajný úkol - Obrázek 10 Foto: Romanin tajný úkol - Obrázek 10Foto: All

Poté co Romana vyrazila z Vily, údajně na setkání s jedním ze svých skalních fanoušků, vrátila se s tajným úkolem. Měla VyVoleným prozradit, jak je vidí fanoušci a co jim vzkazují.

Romana si tajný úkol opravdu vychutnala. Postupně si brala jednotlivé VyVolené do ložnice, aby jim mezi čtyřma očima prozradila jejich největší klady i slabiny, které prý odhalili fanoušci. Nejprve jim ale vynadala, že se špatně chovají k drahým kostýmům, které pro ně zapůjčují rekvizitáři na jednotlivé hry. Jestli svůj přístup nezmění, přestanou je dostávat. Většina fanoušků je prý jejich chováním velmi zklamaná. Co podle tajného úkolu VyVoleným vzkázali?

Přeprogramované myšlení

Lucka prý byla při vstupu do Vily krásná, sympatická, milá dívka. Měla by se zamyslet, kam se ta dívka poděla. Prý už to není jejich Lůca. Lucka se hned začala bránit. Když se nesměje, neznamená to, že není pozitivní. Prý si přeprogramovává hlavu, aby se cítila lépe. Ve Vile je šťastná díky tomu, co si stihla dokázat. Přítomnost lidí je ale pro ni těžká, v běžném životě stráví půlku dne v lese.

Sexy věšák na šaty

Nikol se obzvlášť líbila v kostýmech, neměla by se ale urážet. Naopak by se měla víc bavit s ostatními a nesnažit se dělat show sama. Nikol sice fanouškům poděkovala, ale není prý jen věšák na kostýmy. Nepřipadá si extra krásná, důležitější pro ni je, jak na lidi působí. Posledních pár dní nebyla ve své kůži, protože má ponorku. Nejvíc jí vadí, že si ostatních nevšímá, ale oni si musí všímat jí. K poslednímu vzkazu, že se zamilovala do Honzy, přiznala, že s ním flirtuje, ráda na něj kouká, je hezký a má krásný úsměv.

Co je vlastně show

Honza před vstupem Vily sliboval show, což podle vzkazu fanoušků neznamená ukázat jen holý zadek. Kam se poděla show? Nemá se tolik točit jen kolem Nikol a Evy. Honza je ale přesvědčen, že minulý čtvrtek večer opravdu dělal v bazénu show, a v nejbližší době to prý přijde zase. Navíc údajně se všemi soupeři něco hraje. Opravdu? A má vůbec vymydlenoý hezounek ponětí, co to je show?

Vše vyřeší čepice

Eva má plno fanoušků, které ale údajně začíná nudit. Už ji dvakrát poslali z Duelu zpátky, líbí se jim, ale štve je, že nemá žádné sebevědomí a pořád dokola vykládá o svých chybách. Hlavně prý diváci nechtějí, aby stále řešila, jak má velký nos a velké uši. Jediný argument, na který se Eva zmohla, byla obhajoba, že je venku zvyklá nosit čepice a vlasy rozpuštěné. Pro záchranu sebevědomí tedy nic moc.

Romanin tajný úkol - Obrázek 1 Foto:

Co je nového u VyVolených? Sledujte Zprávy z Vily, na Primě v 19:40!

Osmé Zúčtování již dnes večer, nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

Jak žijí VyVolení právě teď? Přepněte si na přímý přenos Vila živě, na Prima Love ve 21:50!

Článek

Ozdravná kúra - Obrázek 7

VyVolení podstupují ozdravnou kúru

V zdravém těle zdravý duch – to by mělo platit i pro VyVolené. A protože první dva měsíce pobytu ve Vile prožili téměř jako jeden velký mejdan, nechal jim štáb připravit ...

Ozdravná kúra - Obrázek 1 Foto:

VyVolení drží tento týden ozdravnou kúru. Mrkněte se na video:


Článek

Mrkněte, jak to tentokrát dopadlo

Osmé Zúčtování již dnes večer. Nenechte si ujít přímý přenos!

Dalšího duelanta vyberou VyVolení ze svého středu už dnes večer. Ke žhavým kandidátům tentokrát patří Romana a Nikol. Ani nováčci Zdena Regina a Jafar už ale nejsou ...

Článek

VyVolení se shodli - za jejich věčnou únavu prý může Romana

Hlučná Romana zabíjí ranní ptáčata

Ranní ptáče dál doskáče – platí vůbec pro některého z VyVolených toto staré přísloví? Většinou to vypadá, že se do Vily nastěhovaly samé sovy. Flámovat vydrží soutěžící do ...

Článek

Romanin tajný výlet do civilizace - Obrázek 6

Romana vyrazila do světa

I když to pravidla reality show nepřipouštějí, vyrazila v pondělí dopoledne Romana z Vily. Dokonce si dopřála vyjížďku napříč celou Prahou. Má snad nějaké výhody?

Romanin tajný výlet do civilizace - Obrázek 1 Foto:

Článek

Nikol ztrácí nervy - Obrázek 5

Má Nikol patent na rozum?

Je prý jediná rozumná ve Vile, a tak ji ostatní neustále okřikují. Chudák kráska Nikol je nepochopená, a přitom prý jediná upřímná. Stále častěji se choulí někde v koutku ...

Nikol ztrácí nervy - Obrázek 1 Foto: