Talent Vily: Jak to vidí VyVolení?

Po přehlídce talentů zasedla ve Vile přísná porota Foto: Po přehlídce talentů zasedla ve Vile přísná porotaFoto: All

Soutěž o Talent Vily se vydařila, VyVolení předvedli, co všechno dokážou. Kdo z nich je ale opravdu ten největší talent? O tom měli soutěžící rozhodnout sami. Jednoznačně zhodnotili pouze Pavlínu a Lucku, obě už prý dobře vědí, kam směřují.

Nejprve se soutěžící předvedli jako uchazeči o titul Talent Vily VyVolených, aby vzápětí všichni usedli v porotě a zhodnotili výkony ostatních. Nakolik byli kritičtí k druhým, posuďte sami.

Honza by zvolil Lucku
Nikolin moderátorský výkon byl podle hezouna Vily ucházející, dokonce ji vidí v televizi. Ale nic moc velkého, v nějaké béčkové show. Největší kritiku od něj sklidila Pavlína, která si prý místo žonglování spíš házela buřty do pusy. „Tak jsem si jednou kousla, no,“ bránila se naštvaně žonglérka. Největší šanci má podle Honzy Lucie, pokud na sobě ještě zapracuje.

Vladko vsadil na Pavlínu
Nikol je dravá, takže se prosadí mnohem snáz. Bude ale narážet na svou povahu – příliš radikálně prosazuje své názory. Lucčin výcvik psů podle něj není o talentu, ale o píli. U Thomase žádný talent nevidí, mohl by se však uplatit jako osobní strážce. Ládík by se zase hodil spíš do nějaké vědecké společnosti. U Romany odhalil herecký talent, musí být ale hodně trpělivá. Nejvíc Vladko věří Pavlíně, určitě se ve světě opery prosadí. Pokud si ovšem nezaloží vlastní masokombinát.

Thomas pochybuje o Vladkovi
Tetovaný svalovec vidí jednoznačnou budoucnost u Pavlíny a Lucky. Romanu tipnul na majitelku restaurace, která by se časem mohla zmoct i na vlastní kuchařskou show. Láďu by posadil do nějaké vědecké komise, Honza by se hodil zase na přehlídkové molo. Vladkovi by sice herectví moc přál, o jeho talentu si však dovolil zapochybovat.

Nikol ocenila Lucku
Krásných pěvkyň je málo, a tak by měla Pavlína víc využít příležitosti zviditelnit se, kterou jí nabízí Vila VyVolených. Lucka má zřejmě nejkrásnější životní styl a jasnou budoucnost, k Thomasovi se zase vyloženě hodí diskotéka. Evu vidí jako profesionální celebritu, Romana by měla zůstat tam, kde je – ve své restauraci. Vladka ocenila jako dobrého herce – leckdy hraje tak dobře, že to VyVolení nepoznají. Je výrazný typ, což by mohla být jeho výhoda.

Láďa věří Pavlíně
Honzy se zeptal, zda má v životě větší cíl, než být barman. U Pavlíny ho mrzí, že ve Vile nezpívá. Na jeho popud se VyVolení přimluvili u štábu, aby dostala hudbu, text a hodinu v malé ložnici – chtějí ji slyšet zpívat.

Pavlíně se líbí Vladko
Má v sobě něco jiného než všichni ostatní, což Vladkovi dává mnohem větší šanci prorazit. A Honza by se mohl za rok dostat úplně někam jinam, jenom když se bude trochu snažit. Nikol je podle ní jasná, musí ale na sobě dřít a potřebuje poradit.

 

Sledujte Zprávy z Vily, na Primě v 19:40!

Co se děje právě teď? Nenechte si ujít přímý přenos VyVolených Vila živě, poprvé dnes na Prima Love ve 21:50!

Další Zúčtování již dnes, v přímém přenosu na Primě ve 20:15!

Článek

Žonglování se špekáčky

Vila VyVolených má talent. Kdo je nejlepší?

Soutěž talentů nehýbe jen celou republikou, ale také Vilou VyVolených. Soutěžící předvedli, v čem jsou podle svého soudu nejlepší. Přípravy na soutěž o titul Talent ...

Operní pěvec Vladko... Foto:

Článek

Koho dnes pošlou VyVolení do Duelu? Někteří kuli pikle pod peřinou

Šesté Zúčtování již dnes. Koho VyVolení mezi sebou nechtějí?

Pravidla reality show jsou neúprosná, a tak se v úterý večer musí konat další Zúčtování, kdyby venku padaly trakaře. Kdo dostane tentokrát nejvíc palců? Koho VyVolení ...

Článek

vyvolena-zdravice

Video: VyVolení pozdravili své nejbližší. Kdo jim nejvíc chybí?

Od rána do večera sice VyVolení plní úkoly, přesto se jim po normálním světě stýská. A tak se najednou uprostřed jídla vrhli ke kameře, aby pozdravili své nejbližší venku. ...

Článek

holky striptýz - Obrázek 9

Testosteron lomcuje Vilou. Když tanečky, tak erotické!

VyVolení muži dostali za úkol zatančit dámám, aby je co nejlépe pobavili. Hádejte, co je napadlo jako jediná možnost, jak co nejlépe uspokojit v daných podmínkách jejich ...

holky striptýz - Obrázek 1 Foto:

Článek

Tak tohle dělal Thomas na veřejnosti vážně poprvé

Video: Striptýz a erotické tance. Co všechno VyVolení ukázali?

Zatančit pro dámy, ale tak, aby je to zvedlo ze židle. To byl panečku úkol pro pány, nad nímž se VyVoleným orosila čela. A dámy si to s chutí užily. Jenže pak došlo i na ...

kluci striptýz - Obrázek 1 Foto:


reklama

Mr. & Mrs. Smith Foto:
21:40 00:15
89%
DNES V TV
20.00
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
Hangár 1: Akta UFO Foto:
23:10 00:05
85%
DNES V TV
20.00
DNES V TVPolární moře Foto:
21.10
Volejte věštce - nový Foto:
23:45 01:55
6%