Tereza Pergnerová učila ředitele FTV Prima své typické véčko

Martin Konrád s Terezou Pergnerovou ve studiu Foto: Martin Konrád s Terezou Pergnerovou ve studiuFoto: All

Terezu Pergnerovou přišel podpořit i generální ředitel FTV Prima Martin Konrád.

Moderátorka Tereza Pergnerová si znovu musí zvyknout na chaotický způsob života. Včera ve Zprávách na Primě odstartovala hlasování pro nové obyvatele vily VyVolených a od tohoto okamžiku už se nezastaví několik měsíců. „Je to mazec, mám pocit, že žiju v nějakém 3D filmu,“ svěřila se Tereza před prvním vysíláním.

Tereza také přiznala, že už nejméně týden trpí nervozitou, i když to není na první pohled vidět.

Ani ve čtvrtých VyVolených nepřijdou fanoušci Pergnerové o její typické „véčkovské“ gesto, které včera učila i generálního ředitele Primy Martina Konráda. „Pane řediteli to vynechat nemůžeme, bez toho by to nebyli VyVolení,“ školila televizního manažera Pergnerová.

VyVolení odstartovali s generálním ředitelem FTV Prima Martinem KonrádemVyVolení odstartovali s generálním ředitelem FTV Prima Martinem Konrádem

První živý přenos VyVolených začíná dnes v 18 hodin na Primě. Divákům se představí první tři jména možných účastníků vily.

Jeden z nich ve volbě postoupí a zatím se ubytuje na hotelu, kde ale bude pod přísným dozorem vztahové produkční. Ta bude mít za úkol první VyVolené držet v izolaci na hotelovém pokoji. Stejně to bude vypadat každý den a v pátek se první partička VyVolených přestěhuje do vily.

 

reklama

DNES V TVLov Foto:
20.00
Applikace speciál - podkladový obrázek Foto:
11:45 12:20
7%
Moderátorka Laďka Něrgešová Foto:
11:20 12:15
43%
DNES V TVČas smrti Foto:
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20