Thomas se chtěl prát, Romana zase šplhat

Na Mirku stačila Thomasovi levačka Foto: Na Mirku stačila Thomasovi levačkaFoto: All

Hra umělecky potetovaných svalů je jednou z deviz, kterou se Thomas bezpečně zapisuje do paměti diváků. Teprve dnes ale dostal ve Vile příležitost předvést, že nemá bicepsy jenom pro parádu. V páce vyhrál na celé čáře!

Superboss Petr soudcoval ve středu první bojové klání VyVolených, které nebylo v rozporu s pravidly show. V páce se nejprve utkali muži proti mužům a ženy proti ženám. Dlouho si držel prvenství Mirek, dokud ovšem nenarazil na skálu – tedy spíš Thomasovy trénované svaly. Na ty zkrátka neměl. Holčičí bitvu odstartovaly Eva s Romanou a Romča vzápětí začala skučet, že jí křehká blondýna určitě zlomila ruku. Vladkovi to nedalo a zkusil s Evou změřit síly. Prohrál! Nakonec ji ale vyřadila sice drobná, ale zato trénovaná Mirka.

Ládínek je snadná oběť Foto:

Mirce nestačily ani obě dvě

Finále mezi Mirkou a Thomasem mělo upravená pravidla – Mirka mohla jako zástupkyně něžného pohlaví použít proti Thomasovi obě ruce. Stejně jí to ale nebylo nic platné, a to s ní bojoval pouze levačkou. Absolutním vítězem Vily se tudíž stal paradoxně nejstarší mužský soutěžící, osmatřicetiletý svalovec Thomas. Romana zase prohru neunesla – prý kdyby se soutěžilo ve šplhání, určitě by dopadla lépe. Kde, kam a u koho by chtěla šplhat, to neupřesnila.

Článek

Tentokrát to bylo ve Vile opravdu husté. Porušil někdo pravidla?

Noční rvačka ve Vile: Komu ujely nervy? A kdo za to bude pykat?

Od ostrých slov nebývá daleko k neuváženým činům. Vladko se za pár dnů ve Vile dokázal už pohádat snad úplně s každým. Noční spor s Thomasem však nabral nebývalé grády. ...

Nenechte si ujít Zprávy z Vily na Primě dnes v 19.40!

Co všechno se událo ve Vile VyVolených během posledních 24 hodin? Dívejte se na dnešní Rekapitulaci na Prima Love ve 21.20!

Článek

Energie do života! Foto: thinkstock.com

10 způsobů, jak se vypořádat se stresem

Naše celkové rozpoložení ovlivňuje ze čtvrtiny právě to, jak dokážeme zvládat stres. Co je pro to nejdůležitější?

reklama

DNES V TV
20.00
DNES V TVLov Foto:
20.00
Skenování minulosti Foto:
01:05 02:05
41%
DNES V TVLov Foto:
20.00
Americká odysea Foto:
01:05 01:55
52%
Volejte věštce - nový Foto:
23:45 01:55
83%
DNES V TV
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20