Thomas si vzal do Duelu Mirku!!!

4. Výzva Foto: 4. VýzvaFoto: All

Včerejší přímý přenos byl nabitý událostmi, ale to hlavní se odehrálo až na samém konci! Thomas si volil soupeře, se kterým se utká v dnešním Duelu o možnost pokračovat v soutěži o 5 milionů korun! A zvolil si Mirku!

Včera večer měli soutěžící během napínavé Výzvy i trochu toho rozptýlení – mohli si zvolit jednoho ze tří mladíků a svými hlasy jej pozvat do Vily, a udělat tak z něj svého soupeře. Ve Vile je tak zase o jednoho člověka více, ale už zítra večer se počet obyvatel vyrovná na dnešní počet. Někdo totiž vypadne!

Thomas měl dva dny na rozmyšlenou, na úvahy nad sílou svých spolubojovníků a na vytvoření strategie, která by ho mohla vrátit zpátky do Vily. Nakonec si k sobě do Duelu vybral Mirku! Bylo to překvapení? A jak to zamává vztahy ve Vile? A kdo vlastně vyjde zítra z Duelu jako vítěz?

Sledujte dnešní Duel ve 20.15 na Primě!

 Video: Upoutávka Noční show

 

Článek

pozadi

Video: Sledujte nás! Víme vše!

Každý den vám přinášíme čerstvé novinky a informace ze světa VyVolených! Sledujte kdo, co, jak a s kým!

 

Článek

Romana

Dojemné video: Romana se usmířila s dcerou!

Romana ve Vile – to je hlasitý smích, žertování, kterému málokdo rozumí a kterému se častokrát směje pouze ona sama, ale i proudy slz. Proč vlastně ve Vile je?

 

Článek

VV palcování Románská republika

Video: Vladkoland x Románská republika. Kdo s koho?

Středeční den byl v duchu souboje dvou států: Vladkolandu a Románské republiky. Oba státy si mimo jiné musely nakreslit svou vlajku a vymyslet slova své vlastní hymny, ...

 

Článek

Vladkoland x Románská republika - Obrázek 6

Video: Vladko: „Jednou bitvou se válka nevyhrává!“

Štáb reality show VyVolení si umí se soutěžícími i vztahy mezi nimi pěkně pohrát. Dokázal to i během středečního dne, kdy byla Vila opět rozdělena na Vladkoland a ...