Thomas trefil do černého. Pavlína se bojí o svou lásku

Pavlína je z ohrožení své partnerky zoufalá... Foto: Pavlína je z ohrožení své partnerky zoufalá...Foto: All

Když jde o pět milionů, na gentlemanství se ve Vile nehraje. Thomas vyzval ve čtvrtek večer do Duelu Mirku, protože ji považuje za slabší soupeřku. Pavlína neudržela slzy, zkrátka se o svou lásku bojí. A diskusím nasadila jako vždy korunu Romana!

V první řadě VyVolených měla většina chlapů pocit, že vyzvat do Duelu ženu je pod jejich úroveň, a tak některé dívky procházely soutěží poměrně dlouho „bez úrazu“, dokud na ně nedošlo kvůli nedostatku mužského elementu ve Vile. To současní VyVolení už na gentlemanství nehrají, snaží se odhadnout oblíbenost soupeřů u diváků a podle toho vybírají. Stejně se zachoval ve čtvrtek večer i Thomas. Sice původně mluvil o souboji s Vladkem, bylo mu však jasné, že by velmi pravděpodobně pádil rovnou domů. A tak zvolil dalšího svého nepřítele ve Vile – Mirku!

Úhlavní nepřítel

Mirka už nemůže Thomase vůbec vystát, dělá jí zjevně potíže dýchat s ním i stejný vzduch. Je to vzájemné. On jí zase nedokáže odpustit, že se líbala s jeho milovanou Zdeničkou. Padlo mezi nimi i pár hodně ostrých slov, navíc o něm Mirka při Výzvě prohlásila v přímém přenosu, že by si o něj ani kolo neopřela, čímž namakaného svalovce těžce urazila. Jejich averze dostoupila takových rozměrů, že nemohla skončit jinak než Duelem.

Mirčiny šance

Mirčinu popularitu Thomas nemá šanci odhadnout. Je krásná, chytrá, sice zdánlivě nenápadná, do her a úkolů však jde na rozdíl od svého soupeře s plným nasazením. Je ale pořádný nervák, což už o ní všichni VyVolení dobře vědí. „Neboj se, to dáš. Musíš zachovat v Duelu klid, protože on to nedokáže. Musíš být lepší,“ radila jí po Výzvě Eva.

Slzavé údolí

Zatímco Mirka se snažila ovládnout, Pavlína spustila slzavé údolí. „Nevím. To si představit nelze,“ odpověděla na otázku, co by nastalo, kdyby se jí Mirka z Duelu nevrátila. A vzápětí nastalou nejistotu pořádně oplakala. Vila se rozdělila na dva tábory. Zatímco holky rozebíraly nejbližší budoucnost s Nikol, Láďou a Pepou, chlácholení Thomase se ujal – kdo jiný než Romana, která se později v kuchyňce ještě pořádně navezla do Pavlíny. Vztahy mezi VyVolenými gradují a dnešní večer bude pořádně dramatický!

 

Nenechte si ujít dnešní Duel na Primě ve 20.15!

Sledujte Zprávy z Vily v 19.40!

O přízeň diváků se v pátek večer utkají Thomas a Mirka Foto:

Thomas vyzval do Duelu Mirku. Mrkněte, jak Výzva probíhala:

Článek

4. Výzva

Thomas si vzal do Duelu Mirku!!!

Včerejší přímý přenos byl nabitý událostmi, ale to hlavní se odehrálo až na samém konci! Thomas si volil soupeře, se kterým se utká v dnešním Duelu o možnost pokračovat v ...

Článek

VV Eva

Eva je těhotná?

Vladko a Eva jsou pomalu nerozlučnou dvojkou – spí spolu v posteli a nebojí se ani vzájemného sprchování či doteků pod peřinou. Evě však začalo být poslední dobou špatně ...

Eva si dělala těhotenský test - Obrázek 1 Foto:

 

Článek

Jan

Soutěžící chtějí Honzu! Jde do Vily!

V průběhu dnešního večera měli naši soutěžící jedinečnou možnost zvolit si v improvizované Volbě nového soupeře ve hře o 5 milionů korun. Kdo jim padl do oka a komu dali ...

Článek

Lucie pózuje i obličejem

Revoluce ve Vile: Sami soutěžící vybrali dalšího soupeře

VyVolení si vyvolili Honzu! Ten je plný energie sebrat jim šanci na výhru pěti miliónů!