Thomas a Zdeňka: Kdo koho má na háku?

Thomas a Zdeňka: Vášně pokračují - Obrázek 10 Foto: Thomas a Zdeňka: Vášně pokračují - Obrázek 10Foto: All

Pravděpodobně nejsledovanějším párem ve Vile je v současné době Mirka s Pavlínou. V těsném závěsu za nimi však stále zůstává náš svalovec a naše plastiková lady! Kdo? No přeci Thomas a Zdeňka!

Od prvního dne bylo všem jasné, že mezi Thomasem a Zdeňkou se něco děje. Zpočátku to vypadalo na náklonnost a porozumění, ale že jen u toho rozhodně nezůstalo, by viděl i slepý! Dalo by se očekávat, že o 14 let starší Thomas bude Zdeňce imponovat nejen svými svaly, ale i životními zkušenostmi, a že si z ní udělá věrnou poddanou, jež bude viset na každém jeho slově.

To se však nestalo: Zdeňka rozhodně není tak naivní, jak se mohla na začátku zdát, a paradoxně si z Thomase udělala věrného psíka, který reaguje na každý její pokyn. Pravda, nosit míček zatím neumí...

Veškeré Zdenčiny aktivity má Thomas potřebu komentovat a rozebírat a její hromadná líbačka s holkami z Vily ho téměř zabila! V průběhu včerejší noci Zdeňku obvinil z toho, že hraje falešnou hru:

Zdeňka: Je to moje hra a já si ji budu hrát, jak chci.

Thomas: Jestli chceš hru, tak ji máš mít. Budeme si hrát… a dostaneš po čuni… od všech! Ty ale nehraješ fér... se mnou, ani s nikým jiným... Já třeba hraju na ostatní, na tebe ale ne! Vždyť se chováš každej den jinak! Už se k tobě ale takhle chovat nebudu, protože kvůli tomu jsem tu teď za blbce!

Poté, co Zdenička přiznala, že se jí líbí El Nino, následovaly Thomasovy žárlivé scény a Zdeňka je podle něj malá provokatérka! Petr vše okomentoval tak, že Thomas přijde o svou přítelkyni i o Zdeňku, až budou venku. Ten to označil za naprostý nesmysl!

Jak to všechno dopadne? Myslíte si, že má Thomasova přítelkyně z jeho nové „kamarádky“ radost? Sledujte nás dnes v 19.40 ve Zprávách z Vily a v Duelu ve 20.15!

Thomas a Zdeňka: Vášně pokračují - Obrázek 1 Foto:

 

Článek

Mirka a Pavlína se kření na kameramana, jehož přítomnost tuší za zrcadlem v koupelně

Pohádka o Mirce a Pavlínce: Jak to všechno začalo?

Byl pozdní večer… a i když nebyl první máj, ale 5. září, přesto to byl rozhodně lásky čas! Mirka a Pavlína vyšly po dlouhých 9 letech na světlo se svým partnerským ...

Článek

1. Výzva  - Obrázek 6

El Nino versus Vladko – Odvaha, nebo zbabělost?

Jedno se musí El Ninovi nechat – drží slovo. Tvrdil, že si do Duelu vybere Vladka, a opravdu to ve čtvrtek večer udělal. Vladko to označil za zbabělost a neochotu hrát. ...

Článek

Milování má mnoho podob Foto: thinkstock.com

Největší sexuální tabu pro muže? Tohle nikdy nepřiznají!

Jsou věci, které nám nikdy nikdo pořádně nevysvětlí a musíme na ně přijít sami.

Článek

Tak jak to tedy je? Foto: thinkstock.com

I muži předstírají orgasmus. Ale proč?

Také jste si myslela, že vyvrcholení muže je tak nějak nedílnou součástí milování? Omyl, i oni občas orgasmus jen předstírají. Víme proč.

Článek

Poznejte sebe samu! Foto: thinkstock.com

Sebepotěšení v posteli! Naučte se mít ráda své tělo

Pokud si chcete milování skutečně užívat, musíte dokonale znát své tělo a zároveň být na něj pyšná.

 

reklama