Tomáš si nesedne s Vladkem, jestlipak víte proč?

Jaký je Tomášův problém s Vladkem? Foto: Jaký je Tomášův problém s Vladkem?Foto: All

Ve vile se odehrálo vyřazování a zaselo semena sváru mezi partu VyVolených. Postavou číslo 1 byl určitě Martin, jehož ostatní VyVolení považují za zákěřného hráče, který se v rámci své taktiky raději vůbec neprojevuje. Nakonec to ale vypadá, že hlavní problém se rozhoří někdě úplně jinde...

Vladko byl sice stanoven za šéfa, nicméně vzhledem k tomu, co řekl Martin ve svém medailonku při volbě, rozhodl štáb, že z něho udělá na hodinu „bosse“. Protože proklamovaný pořádek tedy ve vile opravdu nedělá, a to ani doslovně, ani obrazně.

Dokonce sami VyVolení cítí, že jeho záměrná ignorace společných hovorů a aktivit ve vile má co dělat se záluskem na výhru. Debata o tom, proč se Martin nezapojuje a proč je takový, jaký je, následně vygradovala ve vyřazování, kde VyVolení Martina „vypalcovali“.

Rekapitulaci toho, co se děje ve vile, si můžete pustit dnes, tedy ve středu večer, na Prima Love ve 21.20. Ukázku najdete ZDE:


Na scéně se ovšem po vyřazování objevil nový svár: Tomáš nevydýchal, že mu dal Vladko palce a jal se jmenovat, jaké že jsou to mezi nimi propastné rozdíly. A proč že tedy Vladka nemůže vystát?

Podívejte se na rekapitulaci! Mimo jiné se v ní dozvíte, jak to vypadá, když si Nikol vzala do parády Lucku a Zdeňka Láďu, proč Tomáš už nepromluví s Nikol a také to, jak to (nejen) v kuchyni klapalo Lucce s Vladkem.

Článek

Lucka plní úkoly s plným nasazením. Zatímco ostatní už snídali, ona pucovala a pucovala...

Po hříchu přišel trest. Holky pucovaly zrcadla

Pravidla jsou od toho, aby se dodržovala. Pro nově příchozí je jich však moc naráz, takže jim občas něco unikne. Neznalost zákona však neomlouvá ani ve Vile VyVolených.

Článek

Ranní ptáče dál doskáče, a tak se pokusil strefit do branky i Ládínek

Ranní ptáče Ládík si zahrál fotbálek

Pět minut předtím, než se ve Vile rozezněla siréna, vylezl dnes z pelíšku první VyVolený – kdo jiný než Ládík. Vzbudil ostatní a pod heslem ranní ptáče dál doskáče – šli ...

Článek

S Romanou a Mirkem vstoupila do Vily spousta nové energie

Romana ovládla Vilu hned první večer

Práh Vily sice včera večer překročili dva noví VyVolení, jakoby ale dorazil jenom jeden. Romana okamžitě ovládla pozice a Mirek jakoby se proměnil v její stín. Na ...

Článek

Když se Vladko rozčílí, začne tak řvát, že nikdo nemá šanci

Vladko ve starých kolejích. Proč nedělal balet?

Legenda VyVolených už má zpátky své křeslo a zdá se, že mu s ním rekvizitáři dopravili do Vily i staré nálady. Zkrátka už je to zase náš starý známý Vladko. Běda tomu, s ...

reklama