Už je to tady! Petr brnká Vladkovi na nervy!

VyVolení se společně snažili odhalit nejslabší článek ve Vile Foto: VyVolení se společně snažili odhalit nejslabší článek ve VileFoto: All

Jak určit nejslabší článek ve Vile? Každý VyVolený má svůj názor a pozice ani jednoho z nich není jednoznačná. Petr se snaží při plnění tohoto úkolu některé soutěžící nasměrovat. A zřejmě až moc. Jestli bude ještě chvíli vysvětlovat, začne Vladko zase řvát!

Kdo je nejslabším článkem VyVolených? Každý z nich si o tom myslí své. Zatímco Evě se nelíbí sprosté hádky, podle El Nina je nejhorší možnou variantou, že se ve Vile řeší veškeré problémy silou. Nikol si zase mysí, že je nejslabší článek ten nejsilnější – Romana. Všechny překřičí a svou osobností zastíní. A ještě má Nikol jeden problém na srdci, ale ten si musí vyřešit v sobě. Rozpláče se a omlouvá rodině.

Byly karty rozdány předem?

Thomas si myslí, že byl do pozice siláka nastrčen. Šel do Vily s tím, že překřičí Vladka, teď už ale bude jenom sám za sebe. Romanu zase mrzí, že ostatní přišli do Vily jako na dovolenou. Podle ní jsou tudíž nejslabším článkem úplně všichni. Podle Lucky je největším problémem skutečnost, že všichni VyVolení neustále myslí na život venku, namísto aby žili ve Vile, tady a teď.

Martin obětním beránkem

Podle Vladka je nejslabším článkem ve Vile Martin. Necítí z něj nic dobrého, bojí se jeho skryté agrese. Petr si myslí, že by Martin potřeboval rozveselit. Podle Zdenči zapomněl, jak moc chtěl ve Vile být, a zatím tu jen přežívá, místo aby si to užíval. Má rád svůj klid. A najednou se uprostřed diskuse zřejmě na Vladka zase řítí jeho meteority a není schopen dál v klidu komunikovat. Má pocit, že jestli bude Petr ještě chvíli vysvětlovat, tak začne křičet. Zřejmě se s ním něco děje a nejspíš to nebude nic dobrého.

Nenechte si ujít Zprávy z Vily na Primě dnes v 19.40!

Co všechno se událo ve Vile VyVolených během posledních 24 hodin? Dívejte se na dnešní Rekapitulaci na Prima love ve 21.20!

reklama

Prostřeno - img zastupce Foto:
17:45 18:55
28%
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
Největší zabijáci Foto:
17:50 18:55
23%
DNES V TV
20.00
DNES V TV
21.10
Top Gear Foto:
17:10 18:15
84%
DNES V TV
20.15
Hlavní postavou nového detektivního seriálu Polda je komisař Bříza  v podání herce Davida Matáska. Foto:
17:25 18:45
50%