V Zúčtování dostala nejvíc palců Eva!!!

Zúčtování Foto: ZúčtováníFoto: All

Úterní večer byl pro VyVolené opět zlomový! Museli se rozhodnout, koho už mezi sebou nechtějí! A kdo dostal nejvíce palců? EVA!!!

Úterky už mají naši soutěžící zapsány do mysli tlustým černým písmem. Každé úterý totiž musí takzvaně ukázat karty a veřejně označit toho, kdo jim ve Vile pije krev! Není divu, že Zúčtování bývá velmi emotivní a nervy z toho mají i ti největší drsňáci! Už před několika dny se začaly kout pikle – vznikaly nejrůznější tábory, přísežné dohody a tajná spojenectví ohledně toho, komu dá kdo palec!

Nakonec pomyslného „Černého Petra“ získala Evička. Dostala 6 palců a obdržela je například od Romany, Thomase, Lucie či Martina.

Nyní má několik dnů na rozmyšlenou, ale už ve čtvrtek si bude muset zvolit, s kým se utká v pátečním Duelu o přízeň diváků! Koho tipujete vy?

Anketa

Hlasujte: Koho si myslíte, že si vezme Eva do Duelu?

hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat

Článek

Mirek - Obrázek 1

Pravidla ve Vile se dodržovat musí! Mirek na to doplatil!

Dnešní večer měl být „pouze“ ve znamení Zúčtování, bohužel pro jednoho ze soutěžících nezůstalo jen u toho! Za neustálé porušování pravidel musel Vilu opustit Mirek!

 

Článek

Záklon

Fotogalerie: VyVolení si střihli aerobik. Jak vypadalo jejich „Cvičme v rytme“?

V pondělí večer dostali VyVolení úkol: měli se vrátit do 80. let a udělat si hodinu aerobiku. Účastnili se všichni kromě Lucie a Martina – ti museli zůstat v ložnici, kde ...

 

Článek

Roztančili to skoro všichni

Video: VyVolení zapěli svou hymnu

Dnešní ráno si VyVolení zpestřili zpěvem! Jejich úkol spočíval v zazpívání znělky reality show VyVolených. Znali ji nazpaměť všichni?

 

Článek

Všichni pěkně pohromadě

Terapie VyVolených: Nikol je moc tvrdá, Zdeňka se přejídá z nedostatku sexu!

V rámci pondělního nemocničního dne si naši soutěžící udělali terapeutické sezení, v němž měli přiznat své osobní problémy, a ostatní měli za úkol snažit se jim pomoci. ...