Včerejší Zúčtování anulováno! Další již zítra!

Palce Foto: PalceFoto: All

Po úterním, velice nezvyklém, Zúčtování by se dalo říct, že jsme tam, kde jsme byli. Výsledky v pořadí již 10. Zúčtování byly totiž anulovány!

Během Vily živě na Prima Love, živého přímého přenosu přímo z Vily, vstoupila skrz televizní obrazovku do Vily exkluzivně a nečekaně moderátorka Tereza Pergnerová! Nejen že všem soutěžícím promluvila do duše a přiměla je tak, aby si uvědomili, jakým způsobem hrají o výhru 5 milionů korun! Přišla také proto, aby řekla Zdeně, že je s okamžitou platností vyloučena ze soutěže! Zdena si tak musela sbalit kufry a opustit Vilu! Výsledky posledního Zúčtování byly zároveň anulovány! Co ale bude dál!

Již zítra proběhne zcela výjimečně další Zúčtování a ještě v ten samý večer zároveň i Výzva! Ten, kdo zítra obdrží nejvíce palců, tak bude mít na rozhodnutí, koho s sebou do Duelu, jen omezené množství času! Uvidíme, jak si s touto stresovou situací poradí naši soutěžící!

Sledujte nás již dnes v Denní rekapitulaci ve 21:20 na Prima Love a zítra v nabitém speciálním Zúčtování a Výzvě dohromady, ve 20:15 na Primě!

 

Článek

10. Zúčtování - Obrázek 12

10. Zúčtování: Anulování výsledků a odchod soutěžící!

Včerejší, v pořadí již 10., Zúčtování, bylo tradičně napínavé, plné emocí, výčitek, potlačovaného vzteku a tajných spiknutí. Nejvíce palců dostala Zdena, která své ...

 

Článek

Zdeny odchod

Atmosféra po Zúčtování: Nové skupinky i tajná spiknutí!

10. Zúčtování bylo neskutečně dramatické! Vypalcovaná byla Zdena, ale to nebylo všechno! Během exkluzivního vstupu Terezy Pergnerové do Vily skrze televizní obrazovku v ...

 

Článek

10. Zúčtování - Obrázek 5

Video: Regina ve svém živlu: Jako tanečnice!

Ve Vile čím dál tím více bují erotické napětí a dusno! Regina této atmosféře svým úžasně smyslným erotickým tancem ještě přidala! Pozor, možná se vám orosí obrazovka!

 

Článek

Vladko laškuje s Romanou

Video: Vladkovi chybí dotek! Málem skočil na Romanu!

Po zhruba 60 dnech pobytu ve Vile našim VyVoleným schází spousta věcí. Včera měl lehkou krizi Vladko. Co postrádá nejvíc? Volnost pohybu ani televize to není! Chybí mu ...

 

Článek

Dívčí války

Video: Dívčí válka...namokro!

Vila VyVolených toho zažila už mnoho…náš štáb ale úkoly pro soutěžící zdaleka nevyčerpal! Tentokrát jsme se rozhodli je trochu ušpinit! Ale nebojte…určitě je na co koukat!

 

reklama

Jste to, co jíte Foto:
03:55 05:00
6%
Alias Foto:
03:40 04:25
42%